RANKING (strona 5/9)

wiadomości: 81 rozmówcy: 31   przejdź do początku wątku »

To nie był mój wpis, tylko Marcina - drugiego administratora podpisanego "system". I faktycznie go wycofaliśmy, gdyż nie mieliśmy jednomyślności w tej kwestii.

Ale z tym wpisem jak przypuszczam nie zdążył się nikt jeszcze zapoznać bo był dopiero jakąś godzinkę temu na forum więc mogliście odczekać na komentarze w tej kwestii bo według mnie coś takiego mogłoby zaistnieć.Pozdrawiam.

proponuję:
- przywrócić listę "ostatni rozwiązali" w dotychczasowej postaci
- publikować zadania codzienne co godzinę w porze popołudniowo-wieczornej (np. 19-rebus, 20-łamigłówka, 21-wyzwanie, 22-panorama), aby umożliwić rywalizację większej liczbie osób
- stworzyć dodatkowy ranking dzienny - dla każdego z tych zadań, bądź łączny - i publikować go na stronach z pozostałymi rankingami, np. http://szarada.net/rankingi/dzienny
- na podstawie rankingu dziennego można ew. tworzyć podsumowania miesięczne
- rankingi poszczególnych kolekcji oprzeć na łącznym czasie rozwiązywania zadań

alen004 całkowicie popieram, aby przesunąć zadania z północy na wieczorną porę.O północy większość użytkowników śpi.Pozdrawiam.

Popieram zdanie dwóch moich przedmówców...aliena0004 i kolora40.
Pozdrawiam .

 grom

Popieram KAŻDĄ z propozycji alien-a0004.
Od tego mamy zakładkę "Rankingi" by umieszczać tam (jeśli to już aż tak niezbędne) następne.
Pozdrawiam.

No i jak to Pawlak mawiał-"...i mądrze,i politycznie,aż miło posłuchać".Popieram w całości moich przed"wpisowców"?,czyli aliena,kolora,solaris i groma.Wszystko przecież jest proste i do załatwienia ku ogólnemu zadowoleniu,a nie jednostek.Pozdrawiam.

 BaJo

Umarła SZARADA.NET - niech żyje SKYPE SZARADA.NET. Afirmacja spółdzielni produkcyjnych i dążność do naciągania wyników była pożądana za komuny teraz jest niesmaczna.

 grom

Rzeczywiście, ja 2 lata temu też nie na TAKĄ szarada.net wchodziłam... Na razie ograniczyłam się do rozwiązywania zadań tylko w czwartki.... Żal TAMTEJ SZARADY.NET...
Pozdrawiam WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH SZARADZISTÓW!

Witam. W pełni popieram BaJo. Jestem tu już dość długo i oddaję się zabawie dla przyjemności i ćwiczenia szarych komórek a nie dla wyścigu. Przez takie ściganie się potraciłam masę punktów, wreszcie dotarło do mnie, że przecież nie chcę i nie muszę ścigać się... Pozdrawiam wszystkich szaradzistów!