RANKING (strona 1/9)

wiadomości: 81 rozmówcy: 31
 BaJo

Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzeniu rankingu na każde zadanie - to jest jawna dyskryminacja tych, którzy wstają o np, czwartej na rzecz "północników" Takiej niesprawiedliwości jeszcze w szaradzie nie było i mam nadzieję że ADMINI wycofają się z tego pomysłu. Czuje się osobiście odstawiona na boczny tor i myślę, że nie jestem jedyna. Niech top5 odstawia swój cyrk, my mamy turnieje w których Ci szybcy się sprawdzają. Ja chcę dalej zobaczyć swój nick jak rozwiążę prawidłowo i nie zobaczyć jak zrobię błąd. Często jest tak, że zanim przeczyta się pięć haseł już są zadania rozwiązane /nie chce mi się szukać adekwatnych komentarzy/. Będziemy teraz uwieczniać i honorować tych co mają rozwiązane zadania przed emisją?

Jolu,przyznaję Ci całkowicie rację.Po kiego licha był nam potrzebny top5 ale przeboleliśmy. Chce się "człowiek" dowartościować. Tylko pytanie, czy rozwiązujący chcieli?
Jednak po kiego licha nam nowy pseudoranking?
No i tu się zupełnie z Tobą zgadzam.
Pamiętajmy, że nowe jest wrogiem starego, ale też ktoś mi zaraz odpowie quae vetera nunc sunt, fuerunt olim nova...

Popieram Bajo.W tym rankingu będą się nicki ciągle powtarzały,przez co zacznie wiać nudą.Dużo lepszy był poprzedni pomysł.Było wiadomo kto na bieżąco rozwiązał zadanie.Można było zobaczyć swój nick i innych.Teraz po rozwiązaniu zadanie nie będzie po co wracać do danego zadania,chociażby z ciekawości.Zadania stracą swój urok na rzecz NUDY.Takie rankingi są dobre np. w puzzlach,ale to inna bajka i zasady.Pozdrawiam.

A co sądzicie o pokazywaniu obu rankingów jednocześnie?

 BaJo

Nienawidzę rozwiązywania na czas, ale skoro przyzwyczaiłam się do rankingu top5 to i na "pierwsi rozwiązali" mogę nie zwracać uwagi jeśli zwrócicie poprzednią funkcję "ostatnio rozwiązali". To byłby kompromis, aczkolwiek i tak nie widzę sensu dodatkowego obciążania serwera, dla zaspokojenia próżności niewielkiej grupki ludzi.

Pomimo, że od czasu do czasu lubię uczestniczyć w tym wyścigu top5, to w pełni się z Tobą zgadzam Jolu. Jakoś dziwnie to wygląda a nawet sprawia wrażenie niepotrzebnego.
Pozdrawiam

Dwa rankingi mogą być,chociaż jestem za starym pomysłem.Pozdrawiam.

 grom

Zdecydowanie popieram sprzeciw Joli choć jestem "północnikiem". Nawet przyzwyczaiłam się do top5, stwierdziwszy iż jego obecność wyeliminowała wpisy typu: "ja pierwszy, ja drugi , ja piaty" itp.

Jednakże wprowadzenie nowego rankingu to pomysł niezrozumiały, choćby ze względu na to, że niejednokrotnie byłam świadkiem (i nie tylko ja) jak wchodziły gotowe, rozwiązane zadania, czy też zadania "rozwiązywane" były w minute , dwie góra trzy.
To dla nich ten nowy ranking? Na wieczną pamiątkę "sukcesów"?
Uwiecznianie ich w top5 to amatorszczyzna, ale oficjalne utrwalanie tych pseudo szaradzistów w "wiecznym nimbie chwały" to już gruba przesada.

Może tym powinna zająć się Administracja, zanim zabierze się za wdrażanie nowych, bardzo dziwnych pomysłów.

Pozdrawiam.

A może by pytać się społeczeństwa przed wprowadzeniem zmian?
To naprawdę działa.

Jeżeli już trafiła się taka okazja i tak szacowne grono,to chciałbym też dołożyć swoje ziarenko "w temacie"tego pomysłu,który n/b uważam za następny objaw sztucznego dowartościowywania się "wyścigowców",bo innego logicznego powodu jakoś trudno się doszukać.Czy Szarada net.ma zmienić się w nadymany balon i towarzystwo wzajemnej adoracji służące grupce ludzi,która robi co chce i jak chce,a kilkadziesiąt tysięcy użytkowników jest tylko tłem i szarą masą,której nikt o zdanie nie ma zamiaru zapytać?Bo tak to z boku niestety wygląda. Ale zmierzam do czego innego.Swego czasu ja i kilka innych osób pisało o przywróceniu funkcji NIEROZWIĄZANE.I otrzymaliśmy odpowiedź,że serwer jest tak przeciążony,że nie da się tego zrobić.A teraz wprowadza się nagle takie novum i serwer co....wytrzymał?To wydaje mi się,że i przywrócenie NIEROZWIĄZANYCH też wytrzyma.Więc Panowie Admini zróbcie rzecz jedną,a konkretną,która na pewno wielu by uradowała i za którą by Was pochwalono,a nie bawcie się w zaspakajanie "chorych"ambicji grupki użytkowników.

strona 123...789