RANKING (strona 4/9)

wiadomości: 81 rozmówcy: 31   przejdź do początku wątku »
 grom

"- uznaliśmy, że "pierwsi rozwiązali" to (szczególnie w przypadku trudniejszych zadań) jest forma uznania właśnie dla tych, którzy rozwiązywali nie korzystając z podpowiedzi (bo byli pierwsi, zatem nie miał im kto podpowiedzieć). "

Zgoda, wyłączywszy tych:
1.Co rozwiązują zadania "Wyzwanie" i "Panorama" w 3 -4 minuty obydwa.
2. Mających "gotowce", które wchodzą jako rozwiązane.
3. Grupy rozwiązujące razem via skype.
Faktycznie, to osoby "z pewnością" rozwiązujące "samodzielnie":)))
Mając świadomość istnienia wymienionych przypadków jedyny do zaakceptowania jakiegokolwiek rankingu był AMATOR top5, ale firmowanie tego przez szarada. net to już zupełnie co innego.
Pozdrawiam.

Jestem za tym by były dwa rankingi. Tak jak proponuje admin.

@ Grom
Nie rozwiązuję wyzwania i panoramy łącznie w 3-4 minuty. Nie korzystam ze Skype przy rozwiązywaniu. Nie mam gotowców... i t. d.
Należę do grupy "północników" podobnie jak Ty. Zdarza mi się być w pierwszej dziesiątce. Tobie też i to częściej :-). Nie demonizujmy roli userów "uczciwych inaczej", bo niepotrzebnie ich w ten sposób dowartościowujemy.

 grom

Ja już wszystko ujęłam w swoich dwóch komentarzach tego wątku, z tym , że w ostatnim zmuszona zostałam do "wyłożenia kawy na ławę".

Jak napisałam: ja nie muszę być w takiej sytuacji "na afiszu", ale co tam ja...
Choć przyznam, że jako stary sportowiec miewałam frajdę z zajętego miejsca. Jednakże mam ją dalej... rozwiązując, niejednokrotnie wygrywając i.... odczekawszy, puszczając dopiero jak owe 10 osób zrobi zadanie.
Jeśli mi się to odczekiwanie znudzi , to po prostu zrezygnuję bez żalu z udziału w zabawie, której zasady przestały mi odpowiadać.
Ku uciesze wielu...:)))
Pozdrawiam.

Grom,podobne mam myśli, zostawiając miejsce klakierom.

@Nakahed90: Zbieranie pieniędzy to delikatny temat; nie chcielibyśmy zrujnować tej przygody jaką jest szarada jakimś nieprzemyślanym ruchem.
Szarada od strony serwerowej jest i w obecnej formie sporym wyzwaniem - i tak wiele stron generuje się dla każdego użytkownika z osobna (wypełniające się miniaturki krzyżówek, oceny rozwiązań). I to wszystko przy tysiącach odwiedzających dziennie. Już teraz wynajmujemy mocne serwery, musimy to trochę trzymać w ryzach.

@grom
Rozumiem, że zarzucasz rozwiązywanie wspólne via skype (nie neguję tego, pewnie tak się zdarza); pozostałe zarzuty nie do końca rozumiem, jak mniemam sugerują, że kolejność w "pierwsi rozwiązali" nie jest do końca uczciwa, gdyż osoby ułatwiają sobie rozwiązywanie nie dając szans innym.
Z drugiej strony piszesz jednak, że często rozwiązujesz pierwsza i odczekujesz po to, żeby nie wygrać - więc chyba nie jest tak źle?

 grom

@pryma
Dziwi mnie, że nie rozumiesz...
Wyjaśniłam to w komentarzu na stronie 3 tego wątku.
Pozdrawiam

Też mi się jakimś dziwnym trafem tak wydaje jak kolorowi 40,a jeżeli ktoś udaje,że tak się nie dzieje to widocznie jest mu tak wygodnie,albo ma klapki na oczach.Pozdrawiam.

Dotyczyło to oczywiście poprzedniej wypowiedzi.

pryma a gdzie się podział Twój ostatni wpis?Bo jeszcze pół godziny temu go widziałem!!!!!O alfabetycznym numerowaniu i innych zmianach?Szybko się wycofałeś.