Labirynt 01

7
472 rozpoczęcia · 336 zakończeń · 189 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

SUPER KRZYŻÓWKI!!!

To zadanie zostało skomentowane 15 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

17

Ostatnio rozwiązali

Autorzy określeń

 zyga28   Chrobry nim uderzył w kijowską bramę? (10)  ·  ta broń róży służy (7)  ·  kompozycja literacko-obrazkowa (8)  ·  gra w karty podobna do mariasza (5)  ·  gdy on zielony, niedobre plony (6)  ·  miejscowość z chrząszcza słynąca (13)  ·  niewidy (4)  ·  wyszedł cały z jaskini lwów (6)