2016‑07. Jolka trzyczęściowa

7
293 rozpoczęcia · 277 zakończeń · 259 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Objaśnienia podano w kolejności alfabetycznej odgadywanych wyrazów. W każdej z trzech części diagramu kropką zaznaczono pola, w które należy wpisać taką samą spółgłoskę. Inną dla każdej części. Litery w kolorowych polach utworzą rozwiązanie.

Określenia haseł

wełna z królika * kolor nieba * drzewo w miniaturze * owoc co wydziela zapach zepsutego mięsa * twarda guma jako izolator cieplny * narządy rozmnażania niektórych grzybów * w galanterii znajdziesz strój na uroczystą imprezę * ma go sędzia lub imbryczek * wynik inteligencji * na diecie skrupulatnie liczone * depresja na Pustyni Libijskiej * instrument dęty drewniany * port nad rzeką Kubań * „uralska” krowa * angielski poeta jezior * ogólna suma zadłużenia * korzysta z niej złodziej * papierowa figurka bez nożyczek i kleju * prośba składana do urzędu * dzielił Kargula i Pawlaka * zdrobniale o obniżce w sklepie * rewizyjna złożona w procesie karnym * nim patrzy zwierzę * Ich Troje na scenie * słychać gdy skrzat spadnie na chrust * ostatnie dni karnawału * przedstawiciel fauny

Wreszcie coś dobrego, Tak trzymać!

To zadanie zostało skomentowane 5 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

42