Profil szaradzisty: pws11
Najlepsi
- 228Miejsce
- Punkty: 616.0
- Krzyżówki: 121
- Skuteczność: 100.0%
Maraton ukończony!
- Miejsce
- Punkty: 113668.7
- Data ukończenia: 2023-12-31
Wyścigi
- -Miejsce (dziś)
- Punkty (dziś): 0
- Punkty (razem): 0



Jako doświadczony kibic stwierdzam, że krzyżówka jest zrobiona nieco na siłę, a część użytych określeń w żargonie piłkarskim raczej nie funkcjonuje. Oczywiście ktoś może powiedzieć: "ale posłał pigułę na bramkę", jednak większość kibiców użyje słowa: petarda, bomba, bądź jeszcze dosadniejszego :) Kontrowersyjnego skrobania używa się z kolei w innym kontekście, nie dla odebrania piłki, ale w przypadku faulu, gdy zawodnik przejedzie rywalowi korkami po nodze, np: "uuu, ale poskrobał go po achillesie". I na koniec, jako wieloletni kibic Lecha: gwarowa nazwa tego klubu to Kolejorz, a Kolejarz to nazwa historyczna, używana w latach powojennych »
(Y) »
Świetnie, że coraz więcej nowych, urozmaiconych kolekcji o różnym poziomie trudności pojawia się na stronie. Nie rozumiem tylko dlaczego od jakiegoś czasu te nowe kolekcje nie pojawiają się na głównej stronie w zakładce "Na bieżąco", ani nie można wejść do danej kolekcji poprzez miniaturkę przy każdym zadaniu, która pozostaje nieaktywna. Dotyczy to tych najnowszych kolekcji, nieco starszych jak choćby "Białe syntezy", "Parki krajobrazowe", ale też ukazujących się już od ponad roku jak: "Jolki Polki", "Jolki plus minus", "Spadające literki 3", "Krzyżówki amerykańskie 2", "Kreskówki". Trochę to utrudnia korzystanie z portalu, można przeoczyć jakieś zadanie z lubianej serii. Zwłaszcza nowym użytkownikom byłoby łatwiej, gdyby mieli zadania danego typu zebrane razem. »
To już rok bez Kryno... Pamiętamy [*] »
Niesamowity dziwoląg »