Wyścigi krzyżówkowe (strona 1/8)

wiadomości: 80 rozmówcy: 32

Zapraszamy do dzielenia się uwagami dotyczącymi nowej funkcji serwisu -- wyścigów krzyżówkowych.

Nie wiem jak u innych, ale u mnie ta funkcja straszne zwiechy zalicza, i utrudnia to rozwiązanie krzyżówki. Sprawdzałem na normalnej krzyżówce, i tam chodzi wszystko normalnie.

 grom

"Wystąpił błąd w komunikacji z serwerem, prosimy spróbować później", dobre:)

Tak, dziękujemy za pierwsze testy. Okazało się, że nie obsługiwaliśmy poprawnie przypadku, gdy do gry dołączył ktoś w ostatniej chwili i nie zdążył wpisać jeszcze ani jednej literki. Teraz taka sytuacja nie powoduje już komunikatu o błędzie u wszystkch grających (ani u osoby która dołączyła).

ten komunikat jeszcze mi wyskoczył, bardzo "topornie" idzie wpisywanie,

U mnie wpisywanie chodziło całkiem sprawnie natomiast dużo gorzej z kasowaniem tych złych i jak chciałam poprawić od połowy hasła w pionie to kursor przeskakiwał mi na poziom, tak więc nie wiem czy jak źle coś wpiszę to muszę zaczynać wpis od pierwszej litery hasła? Nie wiem czy dobrze to opisałam jak nie to jeszcze dokładniej opiszę o co mi chodzi.

U mnie również "topornie" idzie wpisywanie oraz kasowanie - tak jak to opisuje Bena51. Uważam też, że stanowczo za mało czasu na wypełnianie krzyżówki.

Na dodatek, gdy chce się skasować niewłaściwie wpisaną literkę to cofa do strony głównej

Dla mnie wyścigi są niepotrzebne, Chodzi w tej zabawie o relaks a nie szybkość. Dla tych "Panoramistów" , którzy chcą być pierwsi jest na przykład Turniej, niech się tam wykażą

Popieram jeryko.

strona 123...678