Kwadraty-uzupełnianki

Dziś poddajemy pod Waszą ocenę nowy typ zadań. Startujemy z trzema egzemplarzami, które na pierwszy rzut oka wydają się małe, ale nie dajcie się oszukać - łatwe nie są.

W krzyżówkach widocznych powyżej nie podaliśmy opisów haseł. Sami musicie odgadnąć, o jakie słowa chodzi w diagramie, korzystając z tego, że część liter została ujawniona. Pamiętać musicie przy tym o żelaznej zasadzie: BEZ NAZW WŁASNYCH. Innymi słowy - nic, co pisze się od wielkiej litery, w diagramie znaleźć się nie może.

Mamy nadzieję, że przyjęcie takiego ograniczenia, znacząco ograniczy liczbę rozwiązań alternatywnych. Jeśli nasze nadzieje zawiodą i każdemu uda się otrzymać inne, prawidłowe rozwiązanie - temat zarzucimy. Jeśli jednak okaże się, że zadania są jednoznaczne i jednocześnie spodobają się - postaramy się przygotować takich więcej.

 

Komentarze

 Mirasisko,

Całkiem przyjemne,nareszcie trzeba trochę pogłówkować!

 sawana,

swietne oby takich wiecej

 anika,

świetna zabawa,czekamy na dalsze krzyżówki!

 GumisK,

Klawy pomysł, coś innego od standardowej panoramy, ale na tyle podobne, że wciąż mnie bawi (nie przepadam za zbyt udziwnionymi krzyżówkami). Czekam na więcej.

 zdredzia,

Przy środkowej mózg mi się zagotował! Świetnie! Proszę o więcej.

 exmistrz3,

ye ye ye ktos kto lubi takie dyiwada ok ale malo jest takich dodawajcie normalne kryzyowki a w yamiast dodawac je to wz je usuwac ale fair wiecej kryzyowek

 exmistrz3,

sorka klopoty z klawiatura
to moze napisze jeszcze raz

 exmistrz3,

nie nie nie ktos kto lubi takie dziwadła ok ale jest tych ludzi maloa wy zamiast dodawac krzyowki to je usuwacie dodawajcie wiecej normalnych na normalnym stronie dla krzyzowek a nie zabawa z w chowanego

 Mirasisko,

Jeżeli jesteś "exmistrzem" to nie powinieneś mieć kłopotów z tak prozaicznymi krzyżóweczkami a tym bardziej ze znalezieniem ukrytych.Chyba,że jesteś exmistrzem w szybkim pisaniu to sorki,bo widać, że jesteś niezły!

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy