Bo długość ma znaczenie

Większość serwowanych przez nas krzyżówek naznaczona była wspólną cechą charakterystyczną. Mianowicie używaliśmy słów krótkich i średniej długości, jako tych, dla których można wymyślić największą liczbę różnych, dobrych i dowcipnych opisów.

Tym, którzy cenią sobie możliwość wpisywania dłuższych słów, tasiemców ciągnących się przez całą szerokość lub wysokość diagramu, proponujemy nową kolekcję. Każda z krzyżówek zawiera przynajmniej jedno naprawdę długie słowo, którego poprawne odgadnięcie już na początku rozwiązywania może znakomicie przyspieszyć czas potrzebny na poradzenie sobie z krzyżówką. Albo też - w przypadku zastanawiania się nad odgadnięciem właśnie tego słowa - znacznie czas ten pogorszyć.

Ciekawi jesteśmy, czy obecność dłuższych słów w krzyżówkach ułatwia Wam, czy utrudnia rozwiązanie krzyżówki? Jak zwykle czekamy na odpowiedzi w komentarzach :)

 

Komentarze

 sopelek,

jupi ... kolejne krzyżówki ... mniam

 sopelek,

po batalii z polowa krzyzowek musze powiedziec ze nie jest latwo
szczegolnie trudne sa krzyzowki w ktorych wiekszosc liter dlugich slow nie jest powiazana z innymi wyrazami - trzeba troche kombinowac
Pomysl z kategoria jest super - byle tak dalej

 azzi,

Super :D Niema to jak nowa porcja krzyżówek ;)

 draakhan,

Również spodobała mi się kolekcja. I to tak, że właśnie siedzę i dodaję długie słowa do słownika - mam nadzieję, że się przydadzą :)

 alabrudzinska,

a ja w dalszym ciągu nie wiem, kto te ciężarówki produkuje?, może jakaś dobra dusza podpowie.

 alabrudzinska,

no już sama na to wpadłam, tydzień to trwało.

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy