Labirynt 06

9
256 rozpoczęć · 209 zakończeń · 150 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Krasnoarmiejsk znajduje się w Rosji w okręgu moskiewskim a na Ukrainie w obwodzie donieckim leży Krasnoarmijsk. Może się mylę???.

To zadanie zostało skomentowane 15 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

15

Autorzy określeń

 zyga28   uczulenie na powtórne antygenu wprowadzenie (11)  ·  kamień, roślinka, roślinka, głaz (8)  ·  wyspa na Oceanie Indyjskim, Zanzibar (6)  ·  na nim INRI (9)  ·  gdy po przeprowadzce mamy znajomych na klatce (10)  ·  miasto w Bawarii (5)  ·  gdy matematyka z wiarą się styka (8)  ·  ojciec króla naszego pierwszego (7)  ·  miasto na Ukrainie, w obwodzie donieckim (14)  ·  ta od dmuchawców i latawców (7)  ·  światłocień wprowadzony przez Apollodorosa z Aten (10)