Labirynt 02

8
383 rozpoczęcia · 227 zakończeń · 137 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Też sobie zarżałam po cichutku :D

To zadanie zostało skomentowane 2 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

17

Autorzy określeń

 zyga28   duże ciągotki na kawałek szarlotki (6)  ·  właścicielka "Geszeft Corporation" (12)  ·  oczyszczanie substancji z domieszek (8)  ·  wodoodporny papier (8)  ·  wykaz akt lub spraw (11)  ·  wolności, wiedzy, ojczyzny (10)  ·  klasyfikacyjna (5)  ·  najczęściej pod wodą (10)  ·  gdy twój pies ci mówi cześć (14)  ·  film, film, film (9)  ·  gdy nic nie czujesz (7)