34. Łamigłówka ABC

6
397 rozpoczęć · 338 zakończeń · 304 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Łamigłówka ABC: Każda kolumna i każdy rząd powinny zawierać po jednej literze składającej się na słowo PILSKO oraz jedno pole puste (w kolorze zielonym). Litera przed kolumną lub rzędem wskazuje pierwszą z sześciu liter ustawionych w kierunku wskazanym przez strzałkę. Należy właściwie rozmieścić wszystkie litery, puste pole zaznaczając spacją lub kwadracikiem znad diagramu.


Pilsko jest drugim pod względem wysokości szczytem w Beskidzie Żywieckim. Z góry można podziwiać bardzo rozległą panoramę Tatr i otaczających Beskidów. Masyw Pilska to idealne miejsce do uprawiania turystyki górskiej, nie tylko pieszej, ale też rowerowej (dość ekstremalnej) i konnej, a zimą to raj dla narciarzy. Dużą popularnością i dobrą opinią cieszy się schronisko na Hali Miziowej, przez którą wiodą szlaki na szczyt.

PILSKO to najbardziej POLSKI szczyt :)

To zadanie zostało skomentowane 10 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

47