Labirynt 05

9
255 rozpoczęć · 210 zakończeń · 142 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

literówka...pech

To zadanie zostało skomentowane 8 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

17

Autorzy określeń

 zyga28   niejasna tajemniczość (14)  ·  składane "ściany" (8)  ·  obszar równinny o niewielkiej powierzchni w górach (6)  ·  pogoda się zmienia, masz rwanie ramienia (12)  ·  wiesz dlaczego, jeszcze nie wiesz jak (6)  ·  wiesz, że dzwoni, tylko w którym kościele? (10)  ·  latający stop (12)  ·  banderola (6)  ·  Jacques, XV-wieczny malarz niderlandzki (5)  ·  gromadzenie wody opadowej (8)  ·  "wywoływanie duchów" (9)  ·  daje ci środki na wyprodukowanie szczotki (8)  ·  sławny w dziedzinie nauki, kultury i sztuki (8)  ·  techniczna sprawa, nie wpisuj nic z prawa (0)  ·  kulą postrzelenie (8)