Namioty i drzewa 041

7
522 rozpoczęcia · 507 zakończeń · 474 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Namioty i drzewa: Drzewa i namioty to zadanie logiczne, w którym każdemu drzewu umieszczonemu w diagramie należy przyporządkować jeden namiot. Każde pole z drzewem musi być połączone bokiem z polem, w którym znajduje się jego namiot. Położenie namiotu w stosunku do innych drzew nie ma znaczenia. Znaczenie ma natomiast wzajemne położenie namiotów: pola z namiotami nie mogą być połączone ani bokami, ani narożnikami.
Cyfry nad diagramem określają liczbę namiotów znajdujących się w danej kolumnie, a cyfry z boku diagramu – ile jest namiotów w danym rzędzie. Namioty zbędne należy „wykasować” przy użyciu spacji lub kwadracika znad diagramu. Namioty przyporządkowane poszczególnym drzewom „poprawiamy” literą A.
Przed zakończeniem należy sprawdzić czy diagram jest wypełniony w 100%.

Tutaj znajduje się przykładowe rozwiązanie zadania: https://szarada.net/krzyzowki/pokaz/o-l-w-h-h-n/

Co prawda po roku, ale zrobione bez błędu :)(Y)

To zadanie zostało skomentowane 8 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

71