Krzyżówka amerykańska 21

5
373 rozpoczęcia · 350 zakończeń · 310 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

@antoniusz111 wiem doskonale o co chodziło, ale z definicji nie wynika to jednoznacznie. Ja zrozumiałam, że chodzi o kadr kamery.

To zadanie zostało skomentowane 4 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

56

Autorzy określeń

 ankor11   symbol interesu (5)  ·  rozbierana zmusza do placzu (3)  ·  biały obwieszcza papieża (5)  ·  kolekcjonował skalpy (3)  ·  uczelnia pod klamką (5)  ·  podium na występy (3)  ·  trzeba nazwać po imieniu (3)  ·  miota bełtem (4)  ·  przecier pod presją (4)  ·  rywalizują z neonem nad sklepem (2)  ·  sztuczny basen w porcie (4)  ·  niepochlebnie o mało rozgarniętym (2)  ·  szczęki w warsztacie (3)  ·  między triasem a kredą (4)  ·  awantura w kadrze (3)  ·  cała idzie w gwizdek (3)  ·  materiał na zasieki (3)  ·  zamiast banknotu w kasynie (3)  ·  koncepcja w idealizmie (3)  ·  czatuje na ofiary w sieci (6)  ·  osiedlowy nieduży (3)