Labirynt 11

9
273 rozpoczęcia · 208 zakończeń · 142 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Trudna, ale ciekawa

To zadanie zostało skomentowane 3 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

22

Autorzy określeń

 zyga28   zamiennik papy (4)  ·  labirynt wśród panoram (12)  ·  ostrzenie i wręcz przeciwnie (12)  ·  głęboki sen (4)  ·  postuluje stosowanie geometrycznych abstrakcji (14)  ·  "ozdobienie" ciała (12)  ·  kumpelką z szufelką (7)  ·  muzyczne tło (10)  ·  wieś krajeńska z szachulcowym kościołem z 1800 (7)  ·  przez niego świat zielony (10)  ·  problem z trapem (10)  ·  rzymska prowincja (6)  ·  przybyła, zobaczyła, oceniła (11)