Labirynt 08

10
256 rozpoczęć · 217 zakończeń · 124 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

120. Tych starych zadań chyba nikt już nie rozwiązuje. A one są takie ciekawe - polecam, zwłaszcza dla początkujących;)

To zadanie zostało skomentowane 9 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

18

Autorzy określeń

 zyga28   ustawę zasadniczą na wyrywki zna (18)  ·  wielkie czyny, sukcesy, zdobycze (9)  ·  przywrócenie stanu pierwotnego dla poszkodowanego (10)  ·  w nim napisane, jakie twe zadanie (6)  ·  twoje plusy (5)  ·  w takiej restauracji nie zjesz kolacji (13)  ·  w tym wierszu tylko wyrazy jednosylabowe (11)  ·  niektórzy zastępują go zębami (9)  ·  wodospad, rzeka i film (7)  ·  każdy przyzna, to pingwinów ojczyzna (10)  ·  Martin Luter King, Pele lub Bob Marley (14)  ·  pasmo górskie na granicy Kazachstanu i Chin (10)  ·  napędza Jasia motorek (12)  ·  subtelna wzmianka na temat Marianka (6)  ·  miasto w Grecji w prefekturze Saloniki (10)  ·  zemsty boginie (6)  ·  ośrodek wypoczynkowy nad Jeziorem Zegrzyńskim (5)