Czwórka z tytułem 18

kłódka
7
503 rozpoczęcia · 468 zakończeń · 385 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Określenia odgadywanych słów podane są w przypadkowej kolejności dla wszystkich 4 diagramów. Ujawniono niektóre litery. Pod diagramem pojawi się tytuł powieści Robina Cooka.

Określenia haseł

z „cedzaku” najlepsze w kurczaku * Nowy lub Stary w regionie Kraju Zabajkalskiego w Rosji * pole szachowe srebrno-złote, najstarsza pieczęć * dział Kodeksu Justyniana * obrzydlec przeczyszczający * „uralska” krowa * mała kropka na mapie * szata przepasana obi * carska kara * autor poematu „Rusłan i Ludmiła” * od wnusi dla babci * buraki z chrzanem * myśli lub na Służewcu * wciela teorię w życie * warsztat tkacza * pokój wytwornej damy * księga wpływów do biblioteki * uderzana przez iglicę * zostawiony przez złoczyńcę * interesują go latające spodki * jaja żaby * probierz trzeźwości * polski ser pleśniowy * tkane do powieszenia na ścianę
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

49