Labirynt 13

8
208 rozpoczęć · 192 zakończenia · 152 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Szacun! Sowizdrzały dały popalić...

To zadanie zostało skomentowane 2 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

27

Autorzy określeń

 zyga28   lodówka w sypialni (9)  ·  wieś co nad nią Ciołki, pod nią Sowizdrzały (5)  ·  wydaje bez reszty (6)  ·  ona upoważniona (16)  ·  kreatywność z zapałem w jednej parze (17)  ·  węgla - z ulicy do piwnicy (6)  ·  Grek powie, że jest przeciwny życiu (10)  ·  przy blinach Rosjanina (6)  ·  twórca JavaScriptu (4)