Labirynt 03

8
272 rozpoczęcia · 219 zakończeń · 154 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Anowiat.
My go nie widzimy tym bardziej bo nie mamy wglądu w Twoje rozwiązanie.
Wyjaśnij szerzej problem, najlepiej pocztą - szaradziarską lub mailem. Adres w profilu.

To zadanie zostało skomentowane 5 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

18

Autorzy określeń

 zyga28   z nią fifty-fifty (11)  ·  na skraju kraju (12)  ·  w geście Kozakiewicza (8)  ·  część osprzętu wiertniczego, przekazująca ruch obrotowy (9)  ·  adwokaci z aplikantami (10)  ·  nad rzekami nie zawsze bezpieczna (11)  ·  "kluskizm" w zdaniu (10)  ·  na królewskim parkingu (6)  ·  Zizou, były piłkarz francuski (8)  ·  gdy Dogoni czują się dobrze w Laponii (13)