Labirynt 09

10
264 rozpoczęcia · 221 zakończeń · 122 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Dzięki! I do spotkania przy Jolkach A-Z.

To zadanie zostało skomentowane 10 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

14

Autorzy określeń

 zyga28   tych kopalin poszukiwanie i wydobywanie (12)  ·  badylarz - tak, łopaciarz też (6)  ·  Ali ją pali (7)  ·  spalono tu ostatnią czarownicę w Europie (1811) (6)  ·  propolis (15)  ·  Arab robiący drinki? (7)  ·  rzeczy lub zjawiska przekraczające określoną normę (18)  ·  robione przez wygniatanie lub wycinanie (10)  ·  znany cel terrorystów (3)  ·  przed paleozoikiem (14)  ·  z siedzibą P&G (10)  ·  jeden z odcinków jelita grubego (12)  ·  mają w cząsteczce tylko 3 C (6)  ·  ma księgi, lecz ich nie czyta (10)