Algebraf 501

7
363 rozpoczęcia · 348 zakończeń · 336 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Algebraf: Zadanie polega na zastąpieniu liter cyframi, tak aby powstało prawidłowe działanie matematyczne. Po rozwiązaniu działania, poszczególne litery należy przenieść do kratownicy, zgodnie z zasadą, że jednakowym literom odpowiadają jednakowe cyfry i odczytać hasło.
WAŻNE! Proszę zwrócić szczególną uwagę na cyfrę 0 i literę O, tak by ich nie pomylić. Zamiana taka będzie zawsze traktowana jako błąd i nie będzie możliwości uznania rozwiązania alternatywnego.

Dzisiaj opublikowaliśmy pięćsetny algebraf na stronie Szarada.net. Pomimo, że obecnie układa je kilku autorów, to pomysł i pierwsze zadania zawdzięczamy naszemu użytkownikowi Erwu46. To właśnie On zaproponował zamieszczenie kolekcji algebrafów na naszej stronie i przez 4,5 roku ułożył ponad 375 zadań.
W imieniu załogi Szarada.net serdeczne podziękowania. :-)

pierwszy rozwiązany algebraf był tak inspirujący że rozwiązuję kolejno wszystkie pomimo braku punktacji (clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

To zadanie zostało skomentowane 9 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

33