Labirynt 04

9
252 rozpoczęcia · 212 zakończeń · 139 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Trzeba wytrwałości, żeby nie pomylić dróg;) Wow!

To zadanie zostało skomentowane 9 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

14

Autorzy określeń

 zyga28   choroba nerwów obwodowych (10)  ·  Henri de Toulouse-Lautrec (17)  ·  nieraz mu się zdaje, że marmurem zostaje (5)  ·  gdy się streszcza wieszcza (8)  ·  tytułowa postać powieści Teofila Gautiera (8)  ·  jej głos w utworze Sat-Okha (6)  ·  Rubem, brazylijski pisarz i scenarzysta filmowy (7)  ·  ketonowe ciała w wydzielinie ciała (10)  ·  po nim na statek się wdrap (4)  ·  psychologia postaci (10)  ·  skalna masa po kosmosie hasa (9)  ·  walczył z tytanami i machał stoma rękami (7)  ·  Miasto w Macedoni Środkowej, niedaleko Salonik (5)  ·  forma współczesnego kultu najwyższej bogini hinduskiej (8)  ·  gdy los sprzyja, gospodarka się rozwija (11)