Labirynt 07

10
263 rozpoczęcia · 214 zakończeń · 147 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka labirynt: Rozwiązanie krzyżówki-labiryntu polega, jak w prawdziwym labiryncie, na znalezieniu prawidłowej drogi, w tym wypadku ścieżki wpisania wyrazu. Pierwszą literę należy umieścić w polu oznaczonym strzałką, potem już dowolnie: w prawo, lewo, w dół lub w górę, a po drodze zwroty, czyli kierunek i droga wpisywania do odgadnięcia. Na końcu każdego objaśnienia podano w nawiasach liczbę liter, jaką zawiera dany wyraz. Wpisywany wyraz nie może się zapętlać, czyli mieć z samym sobą wspólną literę (z innymi wyrazami jak najbardziej)

Tkanina jak i porwanie: też jest jeszcze jeden układ literek R oraz N i byłam pewna że jest dobrze.

To zadanie zostało skomentowane 7 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

18

Autorzy określeń

 zyga28   tam najbardziej znany balkon zakochanych (6)  ·  jeden z naszych rozśmieszaczy (6)  ·  orzeźwiająca i zdrowa, Podlasia królowa (13)  ·  krzew na używkę (8)  ·  przystosowanie warana do miejsca zamieszkania? (10)  ·  Elly, sopranowa śpiewaczka holenderska (7)  ·  oleista, bezbarwna ciecz, jad trupi (10)  ·  w naszym alfabecie jej nie znajdziecie (3)  ·  przed niebezpieczeństwem ostrzeganie (11)  ·  tu tułów, tam głowa, malarzowi się podoba (15)  ·  zbrodnia to niesłychana, dziecina została porwana (12)  ·  pistolet do rac (10)  ·  kiedyś Ho Chi Minh (6)  ·  tkanina ufałdowana do malowania (8)  ·  jego wypijanie dla apetytu pobudzanie (8)  ·  stolica państwa Chazarów (4)  ·  najbardziej wywyższyła się w Ameryce (9)  ·  do rzecznego transportu surowego drewna w Rosji (8)  ·  on od gatek i armatek (12)