0575. Szkotka

7
359 rozpoczęć · 314 zakończeń · 169 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Każde odgadywane słowo (w nawiasie podano liczbę liter) zaczyna się literą poprzedzającą wyraz, podany zamiast objaśnienia. Odgadywane słowa to rzeczowniki pospolite (pięć w l.m.) W diagramie ujawniono te litery „K”, które są początkowymi literami haseł.
Krzyżówka Szaradzisty: Krzyżówka utworzona przez użytkownika serwisu Szarada.net.

Bardzo dobrze, że wróciłam do tej krzyżówki. Są dość niemiłe wpisy pod moim adresem, ale to normalka, wszyscy ci, którym troszkę się noga podwinęła, próbują się w jakiś tam sposób usprawiedliwić. Do OstatniSprawiedliwy - nie korzystałam z gotowca na portalu dla podpowiadaczy, ani nie miałam snu proroczego, - po prostu skorzystałam ze słownika języka polskiego PWN, i tyle. Do Dorotaosa, masz rację, mój ton był nieprzemyślany, za co wszystkich szaradzistów przepraszam. Ale ja po prostu poszłam najprosciejszą drogą, i wydawało mi się, że to jest oczywiste. Zgadzam się, że dedukowanie nie u wszystkich idzie tą samą drogą, i że wcale nie znaczy to, że inni są mniej inteligentni czy też leniwi. Nie widzę mojej winy w tym, że moje dedukowanie poszło właściwym torem, choć nigdy nie uważałam się za super inteligentną ani super pracowitą, jestem normalnym człowiekiem, który uwielbia rozwiązywanie krzyżówek, właśnie takich, które wymagają myślenia, a nie szukania po googlach. A, i jeszcze ten ton w stylu relacji nauczyciel - uczeń , ani przez sekundę nie pomyślałam w tym stylu, już za to przeprosiłam, choć wydaje mi się, że jest w tym troszkę przesady, choć może rzeczywiście tylko wydaje mi się. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, których mój wpis uraził, nie miałam takiego zamiaru, i to wszystko.

To zadanie zostało skomentowane 37 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

55