Jolka z szatą 189

5
580 rozpoczęć · 544 zakończenia · 509 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: W diagramie zostały ujawnione wszystkie litery „P”. Litery z kolorowych pól, czytane rzędami, utworzą rozwiązanie – nazwę widocznego w diagramie ubioru.

Określenia haseł

aplikacja na tablety i smartfony * pled dla siwka * zastąpiło marki * sezonowa choroba * na pulpicie nie Rublowa * z ogniska pryska * narzuta * choroba weneryczna * podpuszczka z cielęcych lub jagnięcych żołądków * do łączenia brzegów rany * kopiuje bez kalki * pnącze w dżungli * Lew, autor opowiadań "Rodina" * rezus lub magot * plan miasta * plecionka ze słomy * etykietka * muzyczna ósemka * otwór na świat * wymieniana na kole * bezpieczeństwa w samochodzie * część stacji kolejowej * karciane wina * między lekcjami * pora nie dla śpiocha * odpowiedź na bodziec * o gęstym splocie w grypsie * ratunkowa na statku * opracował preparat torfowy * V dla chemika * na stole wypełniona zupą * lany w Andrzejki * spiętrzenie kry na rzece * autor „Nany”

401 👍🏻

To zadanie zostało skomentowane 6 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

57