0353. Krzyżówka amerykańska

5
331 rozpoczęć · 300 zakończeń · 268 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól należy ustalić samemu. Po prawidłowym rozwiązaniu, litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

Ja iksem i czarna dupa wyszła🤔

To zadanie zostało skomentowane 3 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

51

Autorzy określeń

 ankor11   postać w dramacie (2)  ·  koronowana niania (3)  ·  dobrze mieć go w głowie (3)  ·  gaszone nie gaśnie (2)  ·  wcięcie w tekście (2)  ·  ukrywa się w tataraku (4)  ·  prostszy niż katapulta (2)  ·  pawie w krakusce (2)  ·  koniec w zakresie (3)  ·  u żółtodzioba pod nosem (2)  ·  brana w wannie (2)  ·  tupała Gołasowi (3)  ·  wizjoner (2)  ·  kapitał panny młodej (2)  ·  szpiegowska agentura (2)  ·  gość Mahometa (3)  ·  najsłynniejszy gdański kaper (2)  ·  poranne krople na trawie (3)