pytanie do "ekipy rządzącej" (strona 1/5)

wiadomości: 43 rozmówcy: 11

Hej,
czy możnaby dodać w serwisie adres e-mail do admina???
mam kilka propozycji "ulepszeń" a szkoda trochę na to miejsca na forum - moim zdaniem oczywiście
pozdrawiam
artB iron

W sumie to wolelibyśmy żebyś opisał na forum. Jak sam zauważyłeś, trochę ono niemrawe. Poza tym - chcielibyśmy, żebyście to właśnie Wy podpowiadali nam, które pomysły realizować. Publikacja pomysłu na forum umożliwia większej ilości osób na zgłoszenie swoich za i przeciw.

W naprawdę pilnych sprawach możesz zawsze skontaktować się z nami telefonicznie, przy pomocy numeru podanego na drugiej stronie Regulaminu -> Polityka prywatności (Regulamin dostępny jest w dziale z Poradnikami).

Tym niemniej wskazówki dotyczące "ulepszeń" powinny być dyskutowane na forum, do tego celu zostało ono między innymi stworzone.

OK. no to zaczynam.
możnaby dodać informację ile osób jest on-line i ewentualnie kto.
przydałaby się może jakaś wyszukiwarka postów - oczywiście jak będzie w czym wyszukiwać
można też rozbudoweać profil np: lokalizacja, zawód, zainteresowania, data urodzenia itp
może jakieś namiary GG, e-mail
narazie tyle - jak mnie coś najdzie, to jeszcze napiszę

No tak - są to jakieś pomysły, które jednak wymagałyby od nas poświęcenia pewnej ilości czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na pomysły, które wydają się nam tak samo warte uwagi, jak Tobie te, które opisałeś.

Generalnie - chcielibyśmy, abyś przy każdym z pomysłów napisał także, dlaczego chciałbyś, aby były przez nas wprowadzone. Jeśli nas przekonasz, na pewno dodamy taką funkcjonalność, a Ty zostaniesz zapamiętany jako pomysłodawca :)

Oczywiście uzasadnienie "bo tak jest fajnie" nie przekonuje nas. Powinieneś udowodnić, że dana zmiana uatrakcyjni serwis w sposób dający coś więcej jego użytkownikom. Np. kwestia numeru GG - dlaczego Twoim zdaniem powinniśmy zapewnić możliwość ustawiania go w serwisie?

no fakt, jak się bliżej przyjrzeć, to GG i e-mail może być nieprzydatne z punktu widzenia idei Szarady. Jeżeli zmiany zabrałyby dużo czasu to nie będę się upierał. Jeżeli chodzi o wyszukiwarkę postów, to wydaje mi się użyteczne, żeby śledzić swoje przemyślenia. np z poziomu swojego profilu: kliknąć "moje posty" i przenieść się do danego wątku.
to tyle, żeby nie zawracać głowy.

Takie rozwiązanie obecnie rozważamy. Chcemy dać możliwość śledzenia swoich dyskusji w ramach forum, komentarzy do krzyżówek i do słówek w słowniku. Technicznie nie jest to trudne, zastanawiamy się jak to zrobić, aby było wygodne i intuicyjne w użyciu.

hej! po zalogowaniu nie moge rozwiazywac krzyzowek a nawet ich nie widze wiec mam pytanie czemu tak jest? wczesniej normalnie moglam rozwiazywac

mam pytanie: gdzie jest 1000-czna krzyżówka?
i jeszcze jedno: co to za krzyżówki "HEBRAJSKIE"?

Tysięczną krzyżówką jest dzisiejsza krzyżówka dnia (PSOTKA).
"Hebrajskich" nie znalazłem, chyba, że chodzi Ci o "Izrael".