punktacja (strona 2/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 10   przejdź do początku wątku »

no i to co napisałem wczoraj. po rozwiązaniu 'panoramy dnia' dostałem 4 pkt i pokazało mi, że mam 109,6 pkt a teraz pokazuje 105,6 pkt. ściema i żenada. teraz wiem dlaczego nie mieszczę się w rankingu jak mi punktów nie dodaje.

@turek36 - A nie jest czasem tak, że rozwiązujesz głównie tylko zadania "Panorama dnia"? Bo to by wyjaśniało dlaczego przybywa i ubywa Ci o 4 pkt. Codziennie o północy znikają zadania starsze niż jeden miesiąc. Codziennie również o północy ukazuje się zadanie "Wyzwanie dnia" i "Panorama dnia". Panorama przeważnie ma pkt. 4, wyzwania różnie. Jak widzisz codziennie o północy pojawia się nowe zadanie za 4 pkt. i jednocześnie ubywa zadanie za 4 pkt. Pozdrawiam.

Codziennie rano rozwiązuje panoramę z aktualną datą. teraz to już przegięcie, jest 101 pkt. Wczoraj miałem 105 rozwiązałem krzyżówkę (aktualną) dostałem +4. Powinno być 109 a jest 101. :-(

turek36, do rankingu bieżącego wlicza się zadania z 30 ostatnich dni. Tak więc punkty za najnowszą krzyżówkę zostały dodane, a punkty za krzyżówkę sprzed 30 dni odjęte. Każdy tak ma, nie tylko Ty.

Bawię się samym rozwiązywaniem zadań a punktacja .... no cóż . Nigdy nie poświęcę snu dla takiej przyjemności czego życzę szanownym Krzyżówkowiczom.Dobranoc.

Grunt to zdrowy rozsądek, nie dajmy się zwariować. Myślę, że większość z rozwiązujących to zapaleńcy krzyżówek. Ale są i inne przyjemności, i należy je dawkować z umiarem. Jedni rozwiązują dla przyjemności rozwiązywania, inni dla rywalizacji - a wtedy liczą się punkty, jeszcze inni ćwiczą pisanie na klawiaturze - to ci, którzy biorą udział w wyścigach krzyżówkowych (między innymi i ja).