Punktacja (strona 2/2)

wiadomości: 20 rozmówcy: 7   przejdź do początku wątku »

Oj biedny człowieku, jak chcesz wyrażać swoją opinię to ja nie stoję na przeszkodzie, tylko mógłbyś to robić w mniej uszczypliwy dla ludzi sposób. Skoro jesteś nieomylny to Twoja sprawa, ja nie mam zamiaru przed kimś takim, jak Ty, usprawiedliwiać się ze swoich poglądów. Jeśli propozycja admina wyda mi się odpowiednia, to nie widzę powodu, dla którego nie miałabym się z nim zgodzić. I nie życzę sobie, żeby ktoś mówił mi, że teraz "napewno przyznam rację" komuśtam - nie można oceniać ludzi po jednej czy dwóch wypowiedziach. Za kogo się uważasz? Nawet nie wiesz, z kim masz do czynienia, a pozwalasz sobie na mało wybredne wypowiedzi. Współczuję...

w_irek, nie wiem czym sobie zasłużyłem na ocenę wybijacza z głów wszelkich pomysłów, ale jeśli chodzi o ten akurat, to zgadzając się z Tobą co do dużej restrykcyjności oceniania, zwracam uwagę na JEDNAKOWE traktowanie WSZYSTKICH.
Nie traktujmy więc tego w kategoriach większej czy mniejszej sprawiedliwości, bo wszyscy mają tak samo.
Nie mam nic przeciwko wprowadzaniu zmian na lepsze, tu także nie będę protestował, ale pozostawiłbym ocenę procentową.
Widzę ogromną różnicę w błędach popełnionych przy wpisywaniu karkołomnych czasem haseł tematycznych, a błędami popełnionymi w krzyżówkach, do których przepisywanie z Wiki czy Googli nie ma zastosowania.
Ich wysoka punktacja ma za zadanie skłonić do mniej niefrasobliwego podejścia do tematu.Po prostu wymusza staranność i myślenie, i tego stanowiska broniłem, czasem może zbyt "upierdiwie", ale za to całkowicie ŚWIADOMIE!
Bo czasem, żeby ZAJARZYĆ trzeba się naprawdę wkurzyć, a taki wtrącający się typek potrafi zdenerwować, oj potrafi!
Jeśli czasami "robię" za takiego TYPA, to nie wynika to z mojego zaiste świętospokojnistego, doranyprzyłóżnego charakteru, a z chęci zwrócenia uwagi na szczegóły, które gdzieś umykają przy zgłaszaniu pretensji o nie zaliczone słowa.Naprawdę czasem wystarczy chwila zastanowienia przed wysłaniem krzyżówki: czy naprawdę o to autorowi chodziło? Bo nie zwracanie uwagi na AUTORÓW jest lekceważeniem czyjeś pracy i nie ma wiele wspólnego z dobrymi obyczajami.
**Poza tym dziękuje Ci za miłe pozdrowienia i liczę na to, że czasem mnie poprzesz, albo i nie.Liczy się reakcja.
Pozdrawiam optymistycznie!

Monimoni-kończąc tą płytką dyskusję,zauważyć pragnę,ze nikogo do tej pory nie obraziłem słowami"biedny człowiek" ani nie porównywałem nikogo do czterokopytnych,choć rozmowa ta przypomina bardziej dialog z pewnym kłapouchym czworonogiem.Zaczynam się już bać,gdyż nie wiem z kim mam do czynienia.A współczuć możesz sobie za brak zdecydowania.

Do czterokopytnych? Nie pamiętam, żebym miała kogoś tak porównać. I podsumowując - w ostatniej wypowiedzi jednocześnie zganiłeś mnie za brak zdecydowania i porównałeś mnie do upartego osła... Więc teraz już nie wiem JAKA JA JESTEM według Ciebie... Niezdecydowana czy jednak uparta... Jeśli tak Cię ubodły moje opinie, to mogę Ci obiecać, że przed kolejnym wpisaniem komentarza wezmę pod uwagę Twoją osobę - bez urazy. Po prostu szarada.net była dla mnie do tej pory miłam miejscem i chcę, żeby tak pozostało. A skoro z Twojej strony nie mogę liczyć na ustępstwo to ja ustępuję i mam nadzieję, że nie będziemy już poruszać tego tematu. Taka już jestem, czy się to komuś podoba, czy nie. Liczyłam na odrobinę tolerancji.

Aha, a tak całkiem na poważnie Mirasisko chciałam się Ciebie spytać, czy propozycja admina odnośnie punktacji wydaje Ci się sensowna? Naprawdę chciałabym poznać Twoje zdanie na ten temat, więc jeśli Cię to nie urazi to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Monimoni-swoje stanowisko w sprawie zmiany punktacji przedstawiłem już na forum dużo wcześniej /10.08.2008/.Jeżeli jesteś zainteresowana odsyłam do http://szarada.net/forum/watek/zmiana-punktacji-/?page=1.Buźka.

Dziękuję bardzo Mirasisko. Mam nadzieję, że tym samym ten malutki toporek wojenny między nami został zakopany. Pozdrawiam!

Monimoni-wiedz,że jako rasowy artylerzysta nie używam toporków lecz haubice,armaty i moździerze.We krwi zostało i trzeba od czasu do czasu wystrzelić na wiwat.Ale na razie dział nie wytaczam.Peace!

TE PUNKTACJE SĄ BARDZO WUSOKIE W KRZYŻÓWKACH HEBRAJSKISH I W DÓŻYCH KRZYŻÓWKACH......

PRZESYŁAM TO " DZEJDIEMU"48632@(4875968*