precz! (strona 1/3)

wiadomości: 22 rozmówcy: 14
 BaJo

weźcie, w końcu przestańcie z tymi cyferkami bo niedobrze się robi! Niema komu wprowadzić ładu i szarada schodzi na matematyczne psy!

popieram w 100 procentach powinni założyć sobie kółko matematyczne.

Kiedyś miałam podobne odczucie, ale polubiłam i radzę nie zrażać się cyferkami. Te zadania świetnie ćwiczą mózg.

 BaJo

nikt Ci nie broni ćwiczyć Swojego mózgu, ale nie potrzeba zasmiecać szarady!!

Może demokratyczne głosowanie: kto za cyferkami a kto przeciw? Swoją drogą tęsknię za "dziurką od klucza" itp.

Szarada.net jest stroną dla szaradzistów. Publikujemy zadania różne, zarówno dla wielbicieli jolek, krzyżówek klasycznych, jak i dla tych, którzy cenią sobie zadania logiczne, czy matematyczne. Codziennie są zadania z różnych kategorii, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie ma obowiązku rozwiązywania wszystkiego, zawsze można sobie wybrać to, co się lubi.
Ważna rzecz: publikujemy to, co nadsyłają nam autorzy, albo to, co sami ułożymy.
@Bajo, na Twoje jolki również czekamy, bo od kilku miesięcy nic nie przygotowałaś, a na pewno wszyscy chętnie by je rozwiązywali.
Pozdrawiam.

 BaJo

mnie nie przekonuje różnorodność jeżeli coś jest do wszystkiego to znaczy,że w sumie jest do niczego, przykro mi to mówić, ale gdy wchodzę na szaradę dostaję zimnej skórki ze strachu co tam zastanę. Jak pisałaś wchodzi się tu dla przyjemności, a nie po to by przezywac horror. Dlategona szaradę wchodzę coraz mniej. pozdrawiam.

Mnie się wydaje, że zadania szarady nie są przedmiotami użytkowymi typu otwieracz uniwersalny czy śrubokręt z wymienną końcówką.
W stosunku do narzędzi czy maszyn wielofunkcyjność czasem może być wadą, ale gdy mówimy o człowieku o wielu umiejętnościach...
No chyba że potrzebujemy lekarza specjalisty, albo szukamy artysty.
Wśród autorów szarady jest wielu artystów, a i specjalistów, ale są i "uniwersaliści".
Do wyboru!

Ludzie renesansu pilnie poszukiwani.

Przykro się czyta taką krytykę szarady. Nie jestem z Wami od początku, ale już dość długo i wciąż fascynuje mnie różnorodność zadań. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Jeden lubi cyferki, inny literki, jeszcze inny obrazki. Zubożenie jej o jakiekolwiek zadania byłoby stratą dla tej strony.
Przecież rozwiązywanie zadań logicznych nie jest obowiązkowe. Żadne zadanie nie jest obowiązkowe. Można je spokojnie pominąć, nie rozwiązywać, ale nie odgórnie likwidować.
Ja nie przepadam za budynkami i obrazkami logicznymi, ale zadań jest tak dużo, że spokojnie mogę je pominąć, albo pomęczyć umysł i jednak rozwiązać (czasami).
Pozdrawiam autorów i twórców stronki :)