pomoc (strona 4/4)

wiadomości: 39 rozmówcy: 7   przejdź do początku wątku »
 dk1

hihi, i znow wszyscy oprocz mnie wiedza, sadzac po stosunku zakonczen do rozwiazan... ja np. nie ogladam Gry o Tron, ale to mozna wygooglac, ten mroczny gostek w ogole mi nic nie mowi, a lizanie lodow mi sie z niczym (prawie ;) ) na 'p' nie kojarzy... :P wniosek - sa rebusy i rebusy :D i tym optymistycznym stwierdzeniem konczymy dzien dzisiejszy z szarada.net (y) pozdawiam wszystkich kretywnych (F)

 dk1

*kreatywnych

 dk1

no już mi tak dobrze szlo, trzaskałam sobie rebusiki śpiewająco bez pomocy; a tu dziś Krysia zakręciła na całego; do pani Derek włącznie jest super, ale ostatni obrazek to jakieś karkołomne połączenie anatomii (patoanatomii?) z żeglarstwem... ;)

 dk1

część marynistyczną ogarnęłam (dance)

 dk1

yes, yes, yes!!! \o/(dance)(ninja)

 dk1

uuu, dawno nie prosiłam o pomoc, bo dzięki wcześniejszym Waszym radom naprawdę sobie zaczęłam nieźle radzić, ale tego wczorajszego rebusa (-u) nie mogę ugryźć z żadnej strony; czy mogłabym prosić o jakieś naprowadzenie, najlepiej na priv? NIE PROSZĘ o gotowe rozwiązanie! z góry dziękuję (bow)

 dk1

dziękuję Ani za szybką i kreatywną pomoc! (F)

"Wnioskuje o przyjęcie" ktoś coś pomoże?

Już nie trzeba, dziękuję. Literówka była ostatnia pionowo, zamiast K znalazło się A.