pomoc (strona 2/4)

wiadomości: 39 rozmówcy: 7   przejdź do początku wątku »
 dk1

znaczy takie trochę LADACO z Ciebie? ;)

Nie zapominajmy o huncwocie. ;)

 dk1

(clap)

 dk1

pliiiz, rebus z wczoraj (11.04) - ten gostek kajdankami do dolarów przykuty - nie mogę ruszyć dalej ;)

 dk1

nie przepadalam nigdy za rebusami, a tu nagle zaczelam rozumiec ich techniki, wciagnelo mnie, i zaczelam rozwiazywac i na biezaco, i wstecznie... nie moge sobie dac rady z 31 marca, no ale on jest jeszcze 'w dzialaniu', natomiast za diabla nie wiem co to jest za nocnik obok tej azjatyckiej delegacji 10 lub 11 lutego bodajze ;) jak juz wczesniej pisalam, nie chodzi mi o punkty, ale o podtrzymanie nowej milosci do rebusow :D ps. sorki za pisanie bez znakow diakrytycznych :)

dk1 - to spluwaczka:) Gdyby mieli jeszcze nocnik - to by dopiero była impreza:):) Pozdrowionka

@dk1
Jak film Krzysztof Krauze z 1999 r.

Krzysztofa - miało być

 dk1

dzięki, imienniczko (F) nie miałam pojęcia, co to jest, a ze najbardziej kształtem mi nocnik przypominało... :P a co do 'filmu', to mi już mistrz szaradowy na privie podpowiedział :) ale nieustająco podziwiam za czujność, whatever'ze (y)

 dk1

no i z ta spluwaczką poszło w 3 sekundy :D ale ten z 31 marca mi codziennie w kość daje i podziwiam ze inni wiedza o co chodzi z tymi fotkami cz-b vs. kol ;) ale jeszcze będę walczyć (ninja)