Nieistniejąca strona 404 (strona 2/2)

wiadomości: 17 rozmówcy: 8   przejdź do początku wątku »

W trakcie dodawania do słownika słowa LABORATORIUM -pracownia przeznaczona do wykonywania doświadczeń i różnych badań - trudność 1 , pokazała mi się nieistniejąca strona 404.Otrzymałam prawo do rozwiązania krzyżówki Długie-Wyrazy nr.25, z którą mam problemy.Poniżej umieszczono dodatkowe zdanie do rozwiązania.Co z nim trzeba zrobić?/rozwiązałam i co?/

Sprawdzam teraz i powyższe słowo nie weszło do słownika, natomiast pokazała się tak jak pisałam wyżej str.404.

W trakcie dodawania do słownika słowa - KANTELE - fiński chordofon szarpany -trudność 5 , kategoria - instr.muzyczny, pokazała mi się strona nieistniejąca -404.Otrzymałam prawo do rozwiązania krzyżówki .Po kliknięciu - ukazała mi się - przekrętka - o6.Krzyżówkę tą już wcześniej rozwiązałam.Na str.404 pisze ,że to nagroda.Jak mam to rozumieć ? Jest też - zagadka - "Najlepszy serwis z krzyżówkami w Internecie" ,rozwiazałam ją i jak mam to rozumieć?Przecież to admin. pisze,że to nagrody.Powyżej - bachaku1 - też porusza tą sprawę. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.

 BaJo

ja miałam dwa razy stronę 404 ,ale to dlatego ,że słabo posługuję się komputerem ,zawsze kliknę nie tam gdzie trzeba,ale na pewno nie powiem Wam gdzie bo już teraz nie wiem.Już się ucieszyłam ,że to ukryte krzyżówki ,ale to były zwykłe z kolekcji.Pozdrawiam

psergio: strona 404 to w internecie strona informująca o błędzie (złym adresie).
W naszym przypadku - cały pojawiający się na niej tekst napisany był z przymrużeniem oka. W rzeczywistości nie ma tam żadnej nagrody, ani za znalezienie "nieistniejącej strony", ani za rozwiązanie "zagadki"... Choć pomysł umieszczenia na niej ukrytej krzyżówki rozważymy :)

Do "A gdzież to ja jestem?" przenosi link "Przejdź do listy kategorii..." o wartości "http://szarada.net/tours/categories/3/", podany u dołu drugiej strony pomocy Budowy Słownika - Zasady kategoryzacji (http://szarada.net/poradniki/categories/2/)

Bo wtedy się wchodziło do struktur słownika, a ten teraz jest nieczynny.