Nieistniejąca strona 404 (strona 1/2)

wiadomości: 17 rozmówcy: 8

Dzisiaj miałemniewątpliwą frajdę z ukazania się moim oczom
"Nieistniejącej strony 404" Jest ŚLICZNA. W nagrodę uzyskałem prawo /losowe/ do rozwiązania krzyżówki sportowej nr 24.
Pozdrawiam i dziękuję.

Nie ma za co :)

Mógłbyś napisać, w jaki sposób doszło do wyświetlenia tej strony, tzn. który link na której stronie kliknąłeś, aby uzyskać ten efekt?

Mnie również ukazała się "Nieistniejąca strona 404"teraz.Przeglądałam ostatnie komentarze na stronie głównej - komentarz admin-kliknęłam na niego i jest.

Strona 404 pokazała się w trakcie dodawania któregoś ze słów do słownika, ale akurat odszedłem od monitora i nie wiem dokładnie kiedy.

Dokładnie to było tak jak napisałam - teraz - tzn. 2008-05-30 01.51

Możesz skopiować adres strony z przeglądarki w momencie, gdy pojawia się 404 i wkleić go tutaj?

Dopisujac dfkjdfjkj albo np jsdhfhk do adresu strony pojawi sie strona ktorej ni ma. mozna tez dopisac sdkjsdfkjlk albo shfjd, tak czy inaczej polecam kazdemu.

Zgadza się - gdyż rzeczywiście takiego adresu URL w ramach serwisu nie przewidujemy.

http://szarada.net/slownik/wspolpraca/
Oto adres strony 404. Pozdrowienia.

Tak - gdyż dostęp do niej jest dwojaki. Jeśli wpiszesz ją bezpośrednio do paska adresu, uzyskasz 404. Jeśli wywołasz ją poprzez klik w formularzu dodawania słówka w słowniku, to nie powinna ona się pojawić. Jeśli udało Ci się uzyskać ją w drugi ze sposobów, to napisz, jakie słówko próbowałeś dodać, z jakim opisem, jaką trudnością i jakimi kategoriami.