Krzyżówka dnia 2010-01-26 (2.7p) (strona 2/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 5   przejdź do początku wątku »

Beniu; popatrz tylko na swoją skuteczność. Ty mnie jeszcze prześcigniesz. Zatem do roboty, do roboty...

Dziękuję za reakcję ale nie takiej odpowiedzi oczekiwałam. Czasami mam wrażenie, że wcześniej były jeszcze jakieś krzyżówki, których teraz już nie ma, bo praktycznie to nie ma takiej ilości krzyżówek do rozwiązania. Czy ja dobrze myślę.

Myślisz dobrze, ale tylko w kwestii ilości krzyżówek, których "po drodze" ubyło.
Nasza strona jest tak urządzona, że każdy ma tyle samo, a w dodatku tych samych, krzyżówek do zaliczenia. Ubywające są kasowane z pamięci, tak samo jak punkty za nie uzyskane.
Beno, masz identyczne szanse jak każdy.
Co do brakujących krzyżówek - radzę poszwendać się po Forum, koniecznie zajrzeć do Poradnika, poszukać krzyżówek ukrytych (choć nie ma ich wiele), skorzystać z opcji na stronie głównej: wszelkie kombinacje przycisków <krzyżówki dnia>, <łatwe>, średnie>, <trudne>, <wszystkie> z przyciskami <nieruszane>, <rozpoczęte>, <wszystkie>.
Po wykorzystaniu tych możliwości, spójrz na efekt i jeśli będzie niezadawalający, spróbujemy coś zaradzić wspónie.
Pozdrawiam.

Dzięki za wyjaśnienie.

Widzę, że rozpętałem "burzę mózgów".
Ale to i tak nie spowodowało zainteresowania Admina. Tymczasem na Walentynki zginęło mi znów 1,3 pkt.

Aktywuję!