Krzyżówka dnia 2010-01-26 (2.7p) (strona 1/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 5

Nie została mi zaliczona ta krzyżówka. Czy można poznać powody? Przed jej rozwiązaniem stan mojego konta wynosił 1757 krzyżówek i 15847,3 pkt. Rozwiązałem tylko tą jedną. A po zalogowaniu się w dniu dzisiejszym stan konta był taki sam. Wśród rozpoczętych nie figuruje.
Pozdrowienia dla załogi.

Aktywuję!

Dzisiaj zauważyłem innego rodzaju błąd po rozwiązaniu bezbłędnie krzyżówki dnia. System doliczył mi prawidłowo 10,4 pkt ale zamiast dodać 1 pozycję do rozwiązanych, dodał do zakończonych(zupełnie jakbym rozwiązał krzyżówkę z błędem).

Dzisiaj za to po rozwiązaniu krzyżówki dnia zniknąłem z rankingu. Natomiast pojawiła się Maria - podwójnie na 20 i 21 pozycji. Omamy czy co?
Adminie zerknij łaskawie na moje uwagi, to nie są wymysły "liczykrupy". Coś jest nie tak.

Rzeczywiście,dwa razy Maria.Pogratulować.Chyba serwer znowu przeciążony.

System pracuje w pocie czoła, więc dobrze, że się zwraca uwagę na takie anomalia.
Ze swej strony dodam, że po rozwiązaniu i wysłaniu krzyżówki, nie otrzymuję wyniku tej operacji. Na wyjściu dostaję dwa zera - zero rozwiązanych i zero zakończonych. Dopiero po wysłaniu notatki wiem, czy w ogóle dobrze rozwiązałem. Trochę to utrudnia pierwszy komentarz, bo nie wiem na czym stoję, lub leżę.

Gorol; tak zachłanna znowu nie jestem, chociaż zapewne wystarczyłoby mnie na dwie. Wejdź zatem w "pokaż moją pozycję". Tam jesteś!

Pokazało mi moją pozycję!
Jestem zdegustowany.
.
Przydatna funkcja.

No ja na szczęście nie wszędzie lustra zainstalowałam.

No to ja już wiem dlaczego Maria ma taką ilość oczek, może i mnie by się przydało, musi starczyć na dwie. To tak na marginesie. Ale może ktoś by mnie oświecił jak to jest do szarady trafiłam jakieś trzy miesiące temu, rozwiązałam już zdecydowaną większość krzyżówek z tymi co pozostały nie mam szans osiągnąć tej ilości co czołówka. Będę wdzięczna za odpowiedź.