Gdzie ci przodujący "fachowcy" rankingu??? (strona 1/16)

wiadomości: 152 rozmówcy: 25

Prawie cała czołówka znika,gdy ukazują się nowe krzyżówki.Najpierw rozwiązują je z innego konta,aby później je przepisują.I w ten sposób Sylwek i jemu podobni szpanują rankingiem 99,6 procent.I to jest ranking z wiedzy???Nie!!!To jest ranking "przepisywaczy!!!Wstydźcie się "fachowcy"!!!

Kolorze40, wytaczasz tu ciężkie działa, a nie uaktywniłeś wątku.
Wątek bez aktywacji nie pokaże się na głównej.

Coś czołówka udaje, że nie widzi. A może taktykę obmyśla..?
O żesz ty! Przecież ja też chyba jestem z czołówki...

kolor40-moja dobra rada-nie staraj się być bohaterem powieści Cervantesa.Szkoda Twoich nerwów i czasu.Skup się lepiej na rozwiązaniach.Krzyczeć możesz dużo i głośno.I tak Cię oleją.

Po Tobie Mirku się tego nie spodziewałem.
Wynika z tego, że wyciekiem ropy koło Florydy też się mieli nie zajmować bo to za duży problem?!
Sprawa u nas jest może nie tak poważna, ale jak na razie wszyscy udają, że nie widzą. Może w końcu coś się ruszy..?

Czekam na to od dobrych dwóch lat.I nic!!Facet jest od niedawna i już mu coś śmierdzi.Daję mu po prostu dobra radę aby dał sobie sianka.
W dalszym ciągu pozostaje problem wskazany ostatnio przez sylwka odnośnie słownika. Od dobrego miesiąca czekam na zaakceptowanie kilku słówek i nic.Dlaczego? Bo spółdzielnia idzie pełną para i przerabia tylko swoje produkty czasami przypominające gnioty pierwszej materii.A rozwiązanie jest banalnie proste,też już wcześniej proponowane-blokować przyjmowanie nowych słówek do momentu rozpatrzenia zaległości.Spowoduje to zainteresowanie innymi autorami a nie tylko MADE IN NASI.

Tyle tylko, że słówka to tylko wierzchołek góry lodowej. Pod tym zaś wierzchołkiem znajduje się kupa lodu (smrodu) gdzie konta podwójne są wykorzystywane do oszustw na skalę masową. Słownikowanie więc w moim mniemaniu to malutki pikuś, tu chodzi o smród dużo większy - taki który wyczywają już nawet nowicjusze.

żeby tylko podwójne...
nie zgodzę się z Tobą, słownik to problem który później w krzyżówkach dotyka nas wszystkich:(
ja już dałem sobie spokój...

I jak zwykle - w dyskusji Kenyas, Mirasisko i ja. Reszta jest milczeniem? Reszty nie trzeba? Trzeba k... jak cholera!!!
Tylko co, zainteresowanym po prostu głupio?
Kenyasie wiem, że nawiązujesz do pewnego kibica sławnego klubu posiadającego dziewięć kont. Ale on się prędzej czy później i tak wysypie. Swojej setki nie utrzyma, a jak jednak utrzyma to się go skompromituje na samym końcu.

chciałbym wierzyć, że jest jedyny..tylko jakoś nie wierzę.
w sumie nie robi nic sprzecznego z regulaminem. Szarada nie ma regulaminu z prawdziwego zdarzenia. może tu leży przyczyna?

strona 123...141516