błędy (strona 1/2)

wiadomości: 19 rozmówcy: 6
 oona

na stronie 41 pod rebusem z dnia 2016-02-06 mam kratownicę z błędem,mianowicie jest za mało kratek i nie da się wpisać wyrazu Limpopo.BRAKUJE 2 KRATKI.

Droga oono.
My błędów nie popełniamy.
:-)
Dwustu pięćdziesięciu pięciu rozwiązujących też dało radę.

 oona

jak wpisać mam to Limpopo skoro jest l...po

 oona

podam co mam-stać kogoś na wyjazd nad rzekę l...po ,brak jest miejsca na drugie po, ja nie żartuję,ale tak naprawdę jest,więc uprzejmie proszę o sprawdzenie i ewentualne dodanie brakujących kratek.

Sprawdź raz jeszcze co wpisałaś, policz kratki.
Tam wszystko jest w porządku.

 oona

faktycznie,popełniłm wcześniej mały błąd,2x wpisałam jednakowe litery, które miały wpływ na efekt końcowy,jest OK,dzięki jomitoka.

 oona

we wczorajszym dniu po rozwiązaniu jolki przerywnikowej,stwierdziliście ,że niłam łąd w słowie seikan,chociaż oba diagramy były identyczne,PO PARU DOBRYCH CHWILACH ,ŻE OTRZYMAŁAM 8 PKT, TYLKO, ŻE WCZEŚNIEJ miałam 92,3 procent skuteczności,a teraz jest 92,1.CHYBA POWINNO ROSNĄĆ,A NIE MALEĆ?Wyciągnęłam z tego wniosek, że zabraliście mi punkty za jolkę przerywnikową dobrze zrobioną,apunktów mi nie doliczyliście=

@oona - nikt nie zabrał Ci punktów. Codziennie zmienia się punktacja, gdyż codziennie część zadań "wypada" z rankingu a dochodzą nowe o różnej punktacji. Procent skuteczności wynika ze stosunku uzbieranych punktów do ilości zadań. Np. jeśli w rankingu miesięcznym jest na dziś 191 zadań za 1007 punktów, a Ty masz rozwiązane zadania wszystkie bezbłędnie to masz 100% skuteczności. Wystarczy, że nie rozwiążesz jednego lub je rozwiążesz błędnie ta skuteczność proporcjonalnie spada. O północy odpadnie część zadań (ranking obejmuje ostatnich 30 dni)a pojawią się nowe. Zmieni się więc liczba zadań w rankingu a co za tym idzie procent skuteczności. Jest to całkowicie naturalny proces, nie wynika z czyjejś złośliwości, skierowanej przeciwko Tobie. Pozdrawiam :)

 oona

dzięki,rozumiem.

A co jeśli sa wyrazy,których nie ma w słowniku? Zwyczajnie nie istnieją. I znów powtarzaja się w krzyżówkach podwojne identyczne hasła. A słowa "atletyk" nie ma. Może sobie ktos wymyślił,ale powinien ktos nad tym tez czuwac.