algebrafy (strona 1/2)

wiadomości: 18 rozmówcy: 7
 dk1

nie proszę o żadną odpowiedź ani komentarz, tak tylko chciałam się wyżalić, ze jest ich jak dla mnie za wiele, szczególnie ostatnio, i choć naprawdę nie zbieram punktów, to czasem mi przykro, ze ta moja 'linia szaradziarskich osiągnięć' opada coraz szybciej właśnie przez ich ostatni wysyp... to tyle - jak Hyde Park, to Hyde Park, każdy może, nie? ;)

W tym temacie jestem z Tobą.Żadne algebrafy i inne takie.Krzyżówki z matematyką nie dla mnie.

a ja lubięi uważam, że różnorodność bardziej ćwiczy umysł

Można mieć jakiś problem z całkami i różniczkami, czy z logarytmami, ale przecież nie z matematyką na poziomie IV, V, czy najwyżej VI klasy szkoły podstawowej. A takiego zakresu wiedzy wymagają zamieszczane tu algebrafy i kryptarytmy. Chyba podstawówkę jakoś przebrnęłyście, Panie.
@dk1 -> "Linia szaradziarskich osiągnięć" nie może się wznosić, jeśli szaradzista nie ma choćby podstawowej wiedzy z różnych dziedzin. Pozdrawiam.

Ja po prostu nie lubię matematyki.Żadnej ,tej prostej i tej trudniejszej.

 dk1

widzisz, @Spy_88, mnie się wydaje, ze ze wszystkich innych mam (sądząc po wznoszeniu się krzywej w okresach braku algebrafów przez dłuższy czas ;) ), i nawet bardziej niż podstawową... po prostu nie lubię matematyki - na zadnym poziomie (@lucybrze, witaj w klubie)!!!!!!! :P

ale, ale... spróbowałam podejść do zagadnienia jak do klocków czy malowanek, z innym psychicznym podejściem i... rozwiązałam całe dwa, hehe!!! (bow)

 dk1

wow, rozwiązałam zadania z tego miesiąca, ale dalej śmiem twierdzić, ze z matematyką ma to o tyle cokolwiek wspólnego, ze identyfikowałam zera i jedynki w liczbach czterocyfrowych; a dalej to już diagram z boku, logika, Koło Fortuny i chyba 'wiedza z różnych dziedzin', choćby znajomość tytułów piosenek... ;) no a z literek zrobić cyfry to i ja potrafię! :P

ps. @lucybrze - spróbuj od d**y strony - powinno wyjść (y)

 dk1

ok, mogę zaraportować, ze cała matematyka (kryptogramy po algebrafach to pikuś - oczywiście żartuję; Aniu, szacunek!!! (f) ) za ten miesiąc zrobiona!!! wjechaliście mi na ambicję, ale tylko jeden Morfeusz wie, ile mnie to kosztowało... :P słupki poszły w gore, a ja jeszcze raz dziękuję za dobrego kopa!!! (heart)

tyle w temacie (bow)

 dk1

Kryptarytmy - ciągle mylę (whew)(bow)

@dk1 zasłużyłaś na wielkie brawa (clap)(clap)(clap). Trzymam kciuki za następne Twoje sukcesy w zmaganiach z matematycznymi zadaniami (yn) (palce) (kwiat) (róża)