100% skuteczności!!!!! (strona 2/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 10   przejdź do początku wątku »

Mnie się nawet podoba, ale musicie trochę uważać, bo może się zdarzyć, że z tego samego komputera rejestrowało się rzeczywiście kilka osób i nie jest to ta jedna osoba-oszust, np. dwóch członków rodziny, którzy lubią rozwiązywać krzyżówki ;)

A może małe referendum? Tylko jak sformułować pytania?

Ja na dzień dzisiejszy mam w domu 4 komnputery w sieci i choć mam z błędami ok. 95% w rankingu, to nie zamierzam nic zmieniać, bo błędy to też zabawa i uśmiechy z własnej niedoskonałości. Bawmy się, a ludzi bez skazy nie ma. Swoje spostrzeżenia czasami dodaję do krzyżówek po rozwiązaniu. Np. jak można wpisać miasto Tychy jako Tychi?, ale tak zrobiłem. Pzdr.

 BaJo

Zlitujcie się,ja siedzę na komputerze syna,oprócz mnie jest czterech użytkowników,jeszcze na razie nikt nie rozwiązuje krzyżówek na tej stronie oprócz mnie.a jak zechcą to co wyjdę na oszustkę? ja nie chcę ,ja to robię dla przyjemności ,a nie po to ,zeby się wstydu na stare lata najeść.Bardzo mi odpowiada dążenie do doskonałości,ale nie po trupach.Sarexairg u mnie odwrotnie jak u Ciebie jeden komputer pięciu uzytkowników,ale zgadzam się z Twoim zdaniem i pozdrawiam.

BaJo: bez obawy. Na pewno nie będziemy nikomu robić krzywdy tylko dlatego, że jest kilka kont na tym samym komputerze. Jeśli już, to sprawdzalibyśmy, czy przepisywane były rozwiązania (wraz z poprawianiem ich) z jednego konta na drugie. To się da dość łatwo wykryć (chyba, że ktoś postara się utrudniać). Jeśli są dwie osoby, na tym samym komputerze, które robią różne błędy, to nie mają się czego obawiać.

Zresztą, w ogóle mamy mieszane uczucia co do całej tej akcji i ciągle się zastanawiamy, jak i na jaką skalę ją przeprowadzić.

 BaJo

Szanowny Adminie Wasza Strona to super sprawa.Ja jakiś czas temu rozwiązywałam na innym portalu /chyba nie moge wymienić nazwy?/po kilku miesiącach zrezygnowałam.Brak możliwości rozwoju,te same kształty/różny stopień trudności/Surowe kary za literówki.no i brak możliwości sprawdzenia gdzie tkwił błąd.mozna się wkurzyć nie mozna niczego nowego nauczyć.no i pogadać nie ma z kim.te same osoby na czele co miesiac ,a jak trochę podskoczysz w rankingu,to ci piszą ze wyczerpałeś limit.U Was jest inaczej i bardzo dobrze.Serdecznie pozdrawiam i TAK TRZYMAĆ.