100% skuteczności!!!!! (strona 1/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 10

Dobrzy ludzie!
Proszę o komentarz :Osoba ze 100% skutecznością w "Szarada.net" to -stachanowiec,szarlatan czy drobny oszust? Dla mnie to drobny oszust pozbawiony odrobiny uczciwości- oczywiście nikt nikogo za rękę nie złapał!

Myślę, że powinieneś powstrzymać się z oszczerstwami przed sprawdzeniem sprawy przez nas. Trzymamy rękę na pulsie i zamierzamy zrobić porządek z osobami psującymi zabawę innym szaradzistom.

Jeżeli rzeczywiście te osoby nie oszukują to naprawdę je podziwiam i jestem ich fanem :)

Ja też bardzo się starałem, żeby nie popełnić żadnego błędu, niektóre większe i trudniejsze krzyżówki nawet sprawdzałem przed zakończeniem (aby wykryć np. zwykłe literówki lub słówka w l. poj., które powinny być w mnogiej), a i tak zdarzyło mi się kilka wpadek :(

Zabieram głos jako drugi w rankingu.French-Kiss trzymaj tak dalej nie obawiaj się nieprzyjemnych komentarzy.
Wiem co to jest sprawdzanie słów ,przez kilka godzin.
Jestem z tobą, a kto będzie lepszy to okaże się w praniu.
z pozdrowieniem sylwek

Pisząc, że Was podziwiam nie miałem nic złego na myśli. Skoro faktycznie nie oszukujecie i jest tak jak pisze sylwek, to naprawdę należą Wam się tylko gratulacje z mojej strony!

Wyobraźmy sobie, że ktoś faktycznie gra na dwa konta - najpierw rozwiązuje na jednym, sprawdza, a potem przepisuje na drugie, wprowadzając poprawki.

W większości przypadków jesteśmy w stanie to namierzyć.

Tylko co z tym zrobić? W zasadzie nikt nikomu czegoś takiego nie zabronił, choć z punktu widzenia rankingów jest to nieuczciwe. Czy macie jakieś pomysły? Nie chcemy stosować drakońskich kar typu kasowanie konta, ale z drugiej strony - może faktycznie warto zniechęcić szaradzistów do tego rodzaju praktyk.

Nie chcielibyśmy się wpędzić w niekończącą się wojnę z osobami, które chcą sobie podkręcić w ten sposób statystyki. Bo większość takich przypadków wyśledzić jest dość łatwo, ale też możemy sobie wyobrazić, że ktoś, kto będzie chciał i umiał (a mamy wysokie zdanie o Waszych możliwościach), będzie mógł nam to dość skutecznie utrudniać. A nam szkoda czasu na zabawę w detektywów - lepiej przygotowywać nowe zadania i rozbudowywać portal. Ranking szaradzistów traktujemy jako zabawę, a nie śmiertelnie poważne zawody.

Dlatego zapraszamy do dyskusji - co zrobić z osobami, które złapiemy na przepisywaniu z jednego konta na drugie. Może wystarczy o tym wspomnieć w ich profilu?

Konta nie trzeba usuwać, ale wzmianka o tym w profilu takiego użytkownika by się przydała i powinna być raczej wystarczająca. Albo zamiast tego zmienić jego miniaturkę na jakąś wymowną, że jest oszustem. Wtedy nie powinno go już kręcić dalsze oszukiwanie.

Albo wyraźnie napisać np. w poradniku, że posiadanie dwóch kont jest zabronione i że takiemu użytkownikowi zostaną skasowane oba konta.

rzeczywiscie jest to niezly orzech do zgryzienia Osobiscie uwazam ze rzeczywiscie przydaloby sie jakos karac takie osoby (kasacja konta raczej nie ale wlasnie miniaturki bylyby dobre - lub poprostu nie rankingowanie takich osob) Ze swej strony powiem ze w czolowce widac takie osoby jak na dloni bo wystarczy wejsc w profil (osoba bedaca krzyzowkowiczem dnia przez 7 dni z rzedu na pewno nie gra fair i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej) Poza tym takie osoby najczesciej skupiaja sie na przepisywaniu krzyzowek i brakuje im juz czasu zeby dopisac jakies komentarze czy zaproponowac jakies slowko
Nic na to nie poradzimy ale niesmak pozostaje bo co niektorzy probuja zajac jak najlepsze miejsce oszustwem

Mamy taki szatański pomysł - aby osobom, które grają na kilka kont podzielić liczbę punktów przez tę liczbę kont. Tylko na potrzeby rankingu. W profilu byłaby rzeczywista liczba. Co Wy na to?