Problem... (strona 3/4)

wiadomości: 38 rozmówcy: 15   przejdź do początku wątku »

Kwestia maratonu i zmian dat ukończenia, a także omyłkowej wysyłki dodatkowych wiadomości email była omówiona w innym wątku forum. W skrócie -- daty ukończenia maratonu w większości przypadków zostały zweryfikowane na wcześniejsze, ze względu na nową wycenę dużej liczby zadań, które wcześniej były wycenione na zero punktów.

Odnośnie certyfikatu ukończenia maratonu na pozycji 51. -- możemy prosić o zrzut ekranu lub przesłanie nam wiadomości email potwierdzającej ten fakt? Myśmy nie wysyłali informacji o pozycji, gdyż w założeniu ranking ten nie szeregował użytkowników wg żadnej kategorii. Każdy, kto go ukończy maraton jest zwycięzcą z naszego punktu widzenia i tak samo jak inni zasługuje na słowa pochwały. Jeśli wystawiliśmy certyfikat wraz z informacją o miejscu, to proszę o informację, gdyż powinniśmy to skorygować.

Ok. dzięki za informację, bo chyba trochę namieszałam niepotrzebnie, bo faktycznie aktualna liczba zdobytych pkt. po korekcie jest wyższa od tej z lipca. Natomiast nie pisałam, ze dostałam Certyfikat z nr. pozycji, tylko, że ukończyłam na 51 miejscu o czym świadczy informacja na stronie głównej profilu.

@miadko. Dzięki za podpowiedź. Ale ten sposób wykracza za ramy szarady. A kolekcja (bardzo dobra zresztą) znikła w ferworze zmian.

Może są w planach jeszcze jakieś zadania, które ukażą się w wyzwaniach dnia, a cała kolekcja potem...

Rozwiązuję od niedawna , dlatego wracam do wcześniejszych krzyżówek - jest to w nowej grafice STRASZNIE utrudnione.Przecież przychodzą nowi ludzie i jest okropne i denerwujące utrudnienie -- zróbcie coś z tym fantem, poprzednio było fajnie i wygodnie !!!!!

Grażyno, czy możesz napisać dokładniej, czego Ci konkretnie brakuje? Wszystkie wcześniejsze krzyżówki są, jak poprzednio, w dziale 'Krzyżówki' - z tym, że teraz został on podzielony na zakładki (pod słowami "Kolekcje krzyżówek";). Być może te zakładki nie są dobrze widoczne?

Podepnę się pod temat - te strzałki, a szczególnie górna (http://i.imgur.com/N8u4plt.jpg) nie są dobrze widoczne. Ja dopiero po jakimś czasie ją zauważyłem.

whatever: zgoda, postaram się je bardziej wyeksponować. Aczkolwiek one nie są jakoś bardzo istotne - górna robi to samo, co przełączenie się w menu na KRZYŻÓWKI i jest funkcjonalnie nadmiarowa

Mi tam się generalnie nowa strona bardzo podoba i za bardzo nie rozumiem czemu niektórzy uważają, że poprzednia była lepsza. Jakiś radykalnych zmian w nawigacji to ja tu nie widzę. Jest estetyczniej, nowocześniej, wszędzie więcej światła. Może to górne menu nie robi wrażenia ważnego (nie tak jak np. zakładki na startowej stronie), dlatego ludzie nie potrafią wszystkiego znaleźć. Moim zdaniem jest OK.

Nawet nie miałem pojecia że istnieją jakiekolwiek strzałeczki, o jakich wspomniałeś, whatever. Te strzałeczki są kompletnie niewidoczne i całkiem zlewają się z tłem. Dlatego również przyłączam się do próśb, żeby je lepiej wyeksponować. Może warto by im zmienić nieco kolor?