Problem... (strona 2/4)

wiadomości: 38 rozmówcy: 15   przejdź do początku wątku »

Och Systemie, przywróciłeś mi wiarę w Ciebie. Ale idąc za ciosem - tak jak już pisałam, nie wiem czy ze mnie jełop, czy ta funkcja zniknęła - cały czas korzystałam z pozycji "nieruszane". Widzę, że "rozpoczęte" pozostały, natomiast nie mogę odnaleźć tych moich nieruszanych. Bardzo mi to ułatwiało rozwiązywanie, bo nie musiałam brykać po wszystkich zadaniach, tylko miałam "pod ręką" tych kilka nierozwiązanych.
No i jeszcze tak przy okazji; rozwiązywaliśmy w większości turnieje. Zbiesiłam się dopiero w kilku ostatnich i ogłosiłam mój prywatny bojkot, bo bez "spółdzielni" nie było szans na czołowe miejsca. Nie wiem czy to kara za zbiesienie, bo przy moim profilu brak jest jakichkolwiek wpisów, że brałam w nich udział. Nie zainteresowało by mnie to, gdyby nie wpisy turniejowe przy wielu szaradzistach.
A tak w ogóle to serdecznie Was pozdrawiam i dziękuję za ponad 7-letnią cierpliwość z nami.

Filtr krzyżówek nieruszanych w kolekcji został usunięty już dawno temu z powodów wydajnościowych. Nie planujemy jego przywrócenia.

Brak pucharów to istotnie coś nowego. Przyjrzymy się temu.

Myślę, że chodziło o filtr 'nieruszane' na stronie głównej, który faktycznie zniknął.

Tutaj powinien pomóc widok 'zadania rankingowe', gdzie automatycznie wskakują wszystkie nowe zadania. Znajduje się on w dziale 'krzyżówki', ale tak naprawdę zbiera zadania wszystkich typów.

Do niektórych zadań całkowicie zgubił się dostęp. Przykładowo: "krzyżówki z haczykiem II". Nie ma ich jako osobna kolekcja i w dziale "Na myślenie" też nie.

@gorol
.
To można ominąć. Można je znajdywać w wyzwaniach dnia, ale polecam sposób:
1. Otworzyć google.pl
2. Wpisać następującą frazę:
" site:szarada.net z haczykiem II "
3. Wyskoczą na kilku kolejnych stronach wszystkie poszukiwane przez ciebie krzyżówki
Pozdrawiam i życzę miłego rozwiazywania

@Maria: Obrazki pucharków zostały przywrócone.

P.T.Systemie; dziękuję. Zaraz zrobiło mi się na profilu jakoś tak ładniej, stateczniej, kolorowo. No i najważniejsze, że reagujesz na nasze żale (z doświadczenia zawodowego wiem, że nikt raczej nie odzywa się, kiedy jest dobrze, tylko niestety wtedy, jak mamy pretensje).
Jeszcze raz noworocznie pozdrawiam i obyście wytrzymali z nami jak najdłużej...

 grom

Mam pytanie:
Czemu, mimo iż "dziewiątki" ukończyłam bezbłędnie ok 1 godz. temu, w rankingu tychże mam tylko 132 punkty?. Wygląda na to, że nie zaliczyło mi dwóch ostatnio zrobionych (za 6 i 7 pkt.)

 grom

Ok. w tej chwili dopiero "wskoczyły" mi te dwie do punktacji.

Witam w Nowym Roku i mam pytanie - czy ponownie jest przeliczany Maraton?, bo ja mam już Certyfikat o ukończeniu na poz. 51,w dniu 15.07.2014r, a w dniu 26.12.2014r ( o czym już informowałam mailem) otrzymałam niniejszą informację
"Cześć, renatalenska!
Z dumą potwierdzamy, że liczba punktów zgromadzonych przez Ciebie w rankingu Maraton przekroczyła 42195, co niniejszym czyni Ciebie Maratończykiem. Dobra robota!"