Panorama dnia 2019-01-05

4
1248 rozpoczęć · 1180 zakończeń · 844 rozwiązania
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka panoramiczna: Krzyżówka powstała ze słownika wspólnie redagowanego przez użytkowników serwisu.

Prawda, że temat nie jest o szczepionkach, ale ja nie chcę tu promować swojego zdania, tylko nadmienić, że każdy ma prawo do własnej decyzji, jasne, tylko ilu rodziców ma na taką wiedzę medyczną, żeby z pełną odpowiedzialnością decydować o zdrowiu i życiu swojego dziecka. A po drugie, jeśli duży procent populacji przestanie się szczepić, wirusy będą atakować coraz silniej, również tych zaszczepionych. Więc to nie tylko decyzja o zdrowiu swojego dziecka, ale ma to wpływ na całą populację.

To zadanie zostało skomentowane 24 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

61

Autorzy określeń

 system   aktorzy grający w filmie  ·  mityczny władca wiatrów  ·  blady nad ranem  ·  rower z trzema kołami  ·  naga sztuka  ·  cordon ... - kotlet  ·  w werku zegarka  ·  znajomy kota Garfielda  ·  czart, zły duch  ·  Katarzyna dla znajomych  ·  potwornie głupia  ·  kijowskie księstwo  ·  np. okrętowa  ·  1 dag (pot.)  ·  grzaneczka  ·  znany malarz, Marc  ·  w nim zdjęcia  ·  cieśnina między Sumatrą i Azją  ·  miasto na południu Polski  ·  płynie z Turcji do Iraku  ·  zbiór przepisów dla spółki  ·  sport na tatami  ·  pływał na niej Noe  ·  duża grupa ubezpieczeniowa  ·  język Persów w Iranie  ·  zespół z A. Gadowskim  ·  uroczyste przyjęcie u konsula  ·  indonezyjska metropolia  ·  żwirowy pagórek po lodowcu  ·  sms z fotką  ·  choroba, m.in. brak kontaktu z otoczeniem  ·  otwór ładowniczy w pokładzie statku  ·  marka serków śmietankowych  ·  wyrzeka się wygód     Mirasisko   obelżywie o małym, pokracznym człowieku, pokraka, niedorostek     mariola1958   Louis, franc. twórca alfabetu dla niewidomych  ·  masa ludzi, ścisk  ·  szczapa, która dobrze się pali  ·  izolowane przewody elektryczne     dusia_str   potocznie kumpel, kompan  ·  kamienista droga  ·  potyczka słowna     denwerek_m   nadaje ton instrumentom     BaJo   skowronek polny     Katsy   The ..., nagrali album "Strange Days"