Krzyżówka amerykańska 15

5
406 rozpoczęć · 384 zakończenia · 348 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

Moja szwagierka mówi "na pólku";)

To zadanie zostało skomentowane 7 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

60

Autorzy określeń

 ankor11   oprawy w wersji mini (4)  ·  wyścig mistrzów kierownicy (5)  ·  zawijają do portu (4)  ·  uliczna ankieta (4)  ·  zakrywa rozdarcie (5)  ·  stan pełen pól kukurydzy (4)  ·  opanowany filozof (3)  ·  piesek niski a długi (4)  ·  wykonuje co pan każe (3)  ·  mówi w języku Maa (3)  ·  parkowane na dworze (4)  ·  stan świadomości na początku transakcji (6)  ·  zmniejsza wstrząs w krążowniku szos (4)  ·  ma swoje emploi (6)  ·  strzela bełtem (4)  ·  Elżbieta w przedszkolu (5)  ·  niewiadoma w komiksie (4)  ·  zamiast szelek (3)  ·  nieistniejący już berliński (4)  ·  niezbędny do życia (3)  ·  materiał na zasieki (4)