Krzyżówka amerykańska 17

5
400 rozpoczęć · 371 zakończeń · 323 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.

A konik nie pośredniczy przypadkiem w sprzedaży?? Komis też.

To zadanie zostało skomentowane 15 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

44

Autorzy określeń

 ankor11   piczek pity z lampki (3)  ·  najbardziej lubi banany (4)  ·  pirat co z woli króla łupił (3)  ·  dawna miara pojemności z porożem biega (3)  ·  fach anioła (3)  ·  pośredniczy w handlu cudzym (3)  ·  warszawski klub sportowy (3)  ·  podstawa kolumny (4)  ·  lista opcji dla restauracyjnych gości (3)  ·  w Sopocie wchodzi w morze (3)  ·  bryła lodu na rzece (4)  ·  twarz pucołowata (3)  ·  pomost przeładunkowy (3)  ·  traf od końca (5)  ·  każda firma go ma (5)  ·  takt w postępowaniu (4)  ·  z kuli szklanej przyszłość powie (4)  ·  odczuwany po urazie (5)  ·  rów na froncie (4)  ·  z klawiatury nie więzienny (3)  ·  zbiór map (4)