Krzyżówka amerykańska 16

5
415 rozpoczęć · 388 zakończeń · 352 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka amerykańska: Dla każdego rzędu i kolumny podano definicję odgadywanego słowa, znajdującego się w danym rzędzie lub danej kolumnie. Na końcu definicji w nawiasie podano ile w danym rzędzie lub danej kolumnie znajduje się pól czarnych. Położenie czarnych pól (rozmieszczone są niesymetrycznie) należy ustalić samemu i zaznaczyć spacją. Po prawidłowym rozwiązaniu litery z pól oznaczonych strzałką należy przenieść do kratownicy obok i odczytać rozwiązanie.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

56

Autorzy określeń

 ankor11   wpatrzony w niego wzrok telewidza (5)  ·  kto je zjada ten piękny i gładki (4)  ·  dotacja na badania (4)  ·  niechętnie ujawniany przez kobiety (4)  ·  prowizorka budowlana (4)  ·  ryba co staje w wodzie (4)  ·  terapia zaczynająca się od kury (3)  ·  policyjna nie rośnie na bagnach (4)  ·  bazarowy sklepik (4)  ·  świecący krążek na bluzce (2)  ·  chirurgiczne też na szpulce (3)  ·  odliczona gotówka (2)  ·  z karabinu lub z klaseru (3)  ·  sarmackie uprowadzenie panny (3)  ·  opłata prawie w całości z jamnika (3)  ·  partyjny pozbawiony cementu (3)  ·  do całowania u pań (3)  ·  wietrzna choroba (3)  ·  ruski w aeroklubie (4)  ·  dawniej nazywany tobołkiem pastuszym (4)  ·  czasem przewyższał walory panny młodej (3)