Jolka z filozofem 16

7
598 rozpoczęć · 549 zakończeń · 423 rozwiązania · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Jolka: Ujawnione litery są wspólne dla wyrazów poziomych i pionowych. Litery z pól ponumerowanych utworzą rozwiązanie – myśl Bacona.

Określenia haseł

bóg ukryty w cynamonie * list bez podpisu * wędlina z wędzonej karkówki * pełen forsy w ścianie * bez dachu nad głową * japońska firma, produkująca m.in. drukarki * najmądrzejszy z centaurów * niedojrzała mucha * płaci go lokator * ¼ w butelce * dawniej o rabusiu * tkanka glejowa * grupa znana z przeboju „Ameno” * gibon białoręki * pszenna lub ziemniaczana * planetoida (559) * brak środków do życia * Czesław, „Sen o Warszawie” * góra na granicy Wybrzeża Kości Słoniowej i Gwinei * odpadki z pyr * przytłaczająca wielkość * drapieżne ryby z okiem * kształt jajka * gra karciana dla dzieci * teren pod zabudowę * na nie odpowiedzonko? * instrument z „rebabu” * krawiecki odpadek * listonoszki i konduktorki * wiedeński na parkiecie * posprzątaj miotłą !!!

Tak było :-)

To zadanie zostało skomentowane 3 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Ocena krzyżówki

57