Słowo-w-słowie-07

5
810 rozpoczęć · 718 zakończeń · 545 rozwiązań
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Słowo w słowie: Do diagramu należy wpisać rzeczowniki utworzone poprzez odgadnięcie dwóch wyrazów i umieszczenie jednego w drugim. Przykładowo, "wywiad USA w talonie" to BOCIAN (jako CIA wewnątrz BON).

poległam na bramkarzu, znalazłam bramkarza nana bonsu i wyszły ananasy a tu nici z tego,ale to nic jedziemy dalej

To zadanie zostało skomentowane 26 razy. Wszystkie komentarze zostaną ujawnione po jego zakończeniu.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

35

Autorzy określeń

 system   najcięższy metal w procesie odwrotnym do skraplania  ·  wyścigowy w Izraelskim porcie  ·  na spodniach w ciągnących wóz  ·  mara w ...-tiki, tratwa z drewna balsa  ·  mały Aleksander w potomstwie końskich klaczy i osłów  ·  bryła, odłam skały w części drzewa  ·  bombowy ślad w rdzeniu świecy  ·  nielubiany gryzoń w Tybetańskich ssakach  ·  orzekane w sądach w zespole z Chylińską  ·  niewielki ptak w ssaku hodowlanym  ·  ... Blues w miejscu cudu z winem  ·  klub sportowy z Rybnika w wujaszku Czechowa  ·  bramkarz Brazylii w kartach z rękawów  ·  urok w piekącym chleb  ·  dawniej niewolnik, sługa w synu Adama